jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۳۹۹۶۳ ۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

بازیگر جوان هندی این روزها جلوی دوربین فیلمبرداری دومین قسمت «دانش‌آموز سال» است. داستان فیلم درباره دانش‌آموزان مدرسه‌ای است که در یک مسابقه هوش شرکت می‌کنند. پونیت مالهوترا کارگردان فیلم و کارن جوهر، تهیه‌کننده آن است.

جوهر قسمت اول فیلم را سال2012 کارگردانی کرد. با این فیلم سینمای هند به سه چهره جوان ( آلیا بهات، سیدارت مالهوترا و وارون داوان) خوش آمد گفت. هیچ یک از این سه بازیگر در قسمت دوم فیلم حضور ندارند. دانشآموز سال 2 برای نمایش عمومی در 23 نوامبر سال جاری میلادی آماده میشود. تایگر شروف مدتی قبل اکشن ماجراجویانه و پرفروش «شورشی/ باقی 2» را روی پرده سینماهای هند داشت. تحلیلگران اقتصادی سینما، پیشبینی فروش خوب و بالایی برای دانشآموز سال 2 میکنند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک افسوس همیشگی

یک افسوس همیشگی

سینماگرانی که بیانیه محکومیت ترور شهید فخری‌ زاده را امضا کرده‌اند و نیز تمام آنهایی که نتوانستند آن را امضا کنند، بدون تردید باور دارند که ترور در هر شکلی محکوم است، چه رسد به ترور بزرگمردی که خدمات ارزنده‌ای به کشور داشته و فردی موثر بوده است.

فرق چرا با چگونه

فرق چرا با چگونه

در یک عملیات تروریستی، ترور شدیم. این دومین اتفاق مهم تروریستی در بازه‌ یک‌ساله بود که مردم از دوربین رسانه مشاهده‌‌اش کردند، غرورشان جریحه‌دار شد و ناراحت شدند.

پایان تعهدات یکطرفه

پایان تعهدات یکطرفه

اقدام اخیر مجلس شورای اسلامی در تصویب دو فوریت طرح اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها، گامی مثبت و مهم در جهت برداشتن محدودیت‌های فعالیت‌های هسته‌ای است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر