jamejamsima
سیما عمومی کد خبر: ۱۱۳۷۴۶ ۲۸ مهر ۱۳۸۵  |  ۲۳:۳۰

هشتمین دوره مسابقات «آیه های زندگی» در مراسم اختتامیه خود علاوه بر تقدیر از فعالان قرآنی و برخی شرکت کنندگان خود ، از حسین صبحدل نیز تقدیر کرد.


این مراسم پنجشنبه شب در شبستان مصلای تهران برگزار شد مراسمی که در آن عزت الله ضرغامی و جمعی از مدیران رسانه ملی میزبان غلامعلی حدادعادل رئیس مجلس شورای اسلامی بودند. به گزارش خبرنگار ما ، رئیس مجلس شورای اسلامی با تقدیر از صداوسیما به خاطر تولید برنامه های جذاب و سودمند در ایام ماه مبارک رمضان ، به فعالیت های انجام شده در رسانه ملی برای گسترش فرهنگ قرآنی اشاره کرد و گفت : از تولیدکنندگان برنامه های متنوع قرآنی و بخصوص طرح آیه های زندگی به صورت ویژه تشکر می کنم و امیدوارم این فعالیت ها بیش از پیش تداوم یابد.وی در ادامه با تقدیر از حسین صبحدل گفت : استاد صبحدل به گردن چندین نسل حق بزرگی دارد. اگر امروز در کشور ما اذان زیبا خواندن امری عادی و طبیعی است ، این مساله مرهون خدماتی است که استاد صبحدل و دیگران در چهل سال قبل آغازگر آن بودند. حدادعادل در ادامه با اشاره به فضای کمرنگ دینی جامعه در سالهای پیش از انقلاب ، به ذکر خاطره ای از حضور خود در برنامه های حسینیه ارشاد در سال 45 پرداخت و گفت : در آن زمان حضور صبحدل در برنامه های مذهبی حلاوت خاصی به آن می بخشید. او نوع متفاوتی از اذان و نیایش را ارائه می کرد که شنیدن آن برای ما بسیار دلنشین بود.رئیس مجلس شورای اسلامی در ادامه با اشاره به وقوع انقلاب اسلامی افزود: در آن زمان وجود صبحدل برای رادیو نعمتی بود و سبب شد وی با حضور در این رسانه فعالیت های ارزشمندی را در تولید و ارائه برنامه های مذهبی به ثمر برساند.در ادامه این مراسم لوح تقدیری به حسین صبحدل از سوی رئیس مجلس شورای اسلامی ، رئیس سازمان صداوسیما و مدیر شبکه قرآن اهدائ شد.همچنین محمد اصفهانی نیز با حضور در این مراسم در سخنانی از استاد صبحدل تقدیر کرد و خاطراتی از اولین دیدارهای خود با استاد را بیان کرد. اصفهانی در ادامه قطعه ای کوتاه را در قالب تواشیح اجرا کرد.در بخش دیگری از این مراسم به انسیه سادات علیزاده طباطبایی ، محمدعزیز کوثری ، بی بی جمیله توماج ، لطفعلی علی پور، میثم علی پور و الهام نجف آبادی به عنوان فعالان قرآنی جوایزی اهدائ شد.تقدیر از دست اندرکاران و همکاران طرح آیه های زندگی نیز بخش دیگری از این برنامه بود. حجت الاسلام سیدمهدی حسینی همدانی و سیدمهدی فاطمیان از دست اندرکاران رادیو قرآن ، دکتر حسین ساری مدیر رادیو قرآن ، کسرایی فر مدیر شبکه پیام ، بیژن مقدم مدیرمسوول روزنامه جام جم ، مهندس قلندریان مدیرمسوول روزنامه قدس ، مجید ندیری مدیر رادیو ورزش و یدالله گودرزی مدیر رادیو جوان از چهره هایی بودند که در این مراسم به آنها لوح تقدیر اهدائ شد. محمدرضا خالقی ، فرشاد فتوت و فاطمه رحمانی هم به عنوان برخی دست اندرکاران برنامه آیه های زندگی در این برنامه لوح تقدیر گرفتند.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پرچم افراشته بر جنازه‌ها

پرچم افراشته بر جنازه‌ها

آسمان، خاکستری است. زمین، یک دشت وسیع است پر از خانه‌های مخروبه و خرابه‌های سیمان و بتون و آجری که روزی دیوارهای خانه‌هایی بودند.

مراکز درمانی در ICU

مراکز درمانی در ICU

در سراسر دنیا استانداردهای ایمنی مشخصی برای مراکز تجمعی گوناگون تعریف شده و در کشور ما نیز قانون معینی درباره لزوم رعایت استانداردهای ایمنی در تمام ساختمان‌هایی که بیش از 25 نفر از آن بهره‌برداری می‌کنند تصویب شده‌است که براساس این قانون همه این ساختمان‌ها ملزم به رعایت استانداردهای بین‌المللی ICS هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر