jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۳۷۳۰۳ ۰۵ ارديبهشت ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

معاون وزیر خارجه کویت می‌گوید، ادامه یافتن بحران در شورای همکاری خلیج فارس موجب ایجاد شکاف و اختلاف در منطقه است .

به گزارش ایسنا و به نقل از الجزیره، خالد جارا...، معاون وزیر خارجه کویت عنوان کرد: با وجود اینکه پیشرفتی در حل بحران در شورای همکاری خلیج فارس وجود ندارد، کویت و کشورهای منطقه بر حل اختلافات این منطقه اصرار دارند. جارا...گفت: با محمد بن عبد الرحمان آلثانی، وزیر خارجه قطر راههای حل این بحران را مورد بررسی قرار دادیم.

معاون وزیر خارجه کویت در ادامه ضمن هشدار نسبت به نتیجه ادامه یافتن این بحران تاکید کرد: حل نشدن این بحران به معنای بروز پیامدهایی در تمام ابعاد است.

وزیر خارجه قطر عصر روز دوشنبه وارد کویت شد و پیام مکتوب تمیم بن حمد آل ثانی، امیر قطر را به صباح الاحمد الصباح، امیر کویت تسلیم کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

پنجم آذر، یادآور نام بسیج و خاطره عزیزترین نهاد و بزرگ‌ترین مردان تاریخ ماست. نهادی که به تعبیر امام راحل تشکیل آن «یقینا از برکات و الطاف جلیه خداوند تعالی بود» و «شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه‌های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می‌دهد.

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر