jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۳۵۴۹۲ ۲۹ فروردين ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

یکی از اعضای ارشد حماس در واکنش به انتشار اخباری مبنی بر این‌که برخی کشورهای اروپایی پیشنهاداتی به این جنبش برای بهبود وضعیت غزه داده‌اند، اعلام کرد: ما پیشنهاد رسمی در این باره نداشته‌ایم. محمود الزهار، از اعضای ارشد حماس به شبکه الغد گفت: صحبت‌هایی مبنی بر ارائه پیشنهاد به حماس مانند استفاده از ابزارهای بیهوشی برای ملت فلسطین در راستای طرح اسرائیلی انجام می‌شود.

الزهار سپس به آشتی داخلی میان حماس و فتح پرداخت و گفت: ما پایبندی خود را به توافق قاهره به مصر اعلام کردهایم، حماس امتیازات بیشتری نخواهد داد، مردم فلسطین میدانند این محمود عباس، رئیس تشکیلات خودگردان است که در آشتی فلسطینی سنگاندازی میکند.

یک هیأت امنیتی مصری شنبه هفته جاری وارد نوار غزه شد و با اسماعیل هنیه رئیس دفتر سیاسی حماس، یحیی السنوار رئیس دفتر سیاسی این جنبش در نوار غزه و دیگر رهبران حماس دیدار کرد تا درباره پرونده آشتی فلسطینی صحبت کند. یک هیأت از حماس نیز دیروز به دعوت مصر وارد قاهره شد تا با هیأتی از فتح دیدار کند. / فارس

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هراس از قدرتمند شدن سوریه

هراس از قدرتمند شدن سوریه

اعلام نظر نخست وزیر سوریه در مورد هدف قرار گرفتن هفت نفتکش که به سمت این کشور در حال حرکت بودند نگرانی‌هایی را دامن زده است.

زمان مناسب برای قطع زنجیره انتقال

زمان مناسب برای قطع زنجیره انتقال

برای کنترل و مهار یک بیماری که تبدیل به اپیدمی شده باید ماهیت بیولوژیک عامل بیماری‌زا را به‌خوبی بشناسیم و نسبت به وضعیت اپیدمیولوژیک آن بیماری نیز آگاهی نسبی داشته باشیم.

نکاتی درباره ازدواج دوقلوها

نکاتی درباره ازدواج دوقلوها

درست از زمانی که دو خواهر یا دو برادر دوقلوی همسان به دنیا می‌آیند از طرف پدر و مادر و دیگر افراد تناسباتی برایشان در نظر گرفته می‌شود؛ لباس‌های شبیه هم، هدیه‌های کاملا مشابه و برخوردهایی یکسان. در واقع به‌طور ناخودآگاه دو فرزند دوقلو با همدیگر بزرگ می‌شوند در صورتی که ممکن است از خیلی جهات تفاوت‌هایی با هم داشته باشند.

گفتگو

بیشتر
کودکانی با ایمنی ضعیف

از ابتدای تولد کودکان مبتلا به نقص سیستم ایمنی باید تمهیداتی اندیشیده شود تا از عفونت‌ها دور بمانند

کودکانی با ایمنی ضعیف

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
اسرار یک سکه مجازی

اگر از بیت‌کوین، ارزش آن، قوانین خرید و فروش و جزئیات دیگر آن خبر ندارید، این گزارش را بخوانید

اسرار یک سکه مجازی

غائله غربالگری

انتشار اخبار تایید نشده درباره حذف غربالگری اجباری با واکنش‌های مختلفی روبه‌رو شد

غائله غربالگری

پیشخوان

بیشتر