jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۱۲۹۷۲۱   ۲۳ اسفند ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

خبرچین/ مروری بر مهم‌ترین اخبار دیروز

ماجرای 2 نیمروز

این همه اعتراضات کارگری و تهدید به استیضاح و نطق موافق و مخالف، در نهایت وزیر کار به فاصله دو رای در جایگاه خود ماندنی شد تا کارگران در حیرت بمانند که پس مقصر این بیکاری ‌ها و حقوق‌های معوق مانده چیست! به این ترتیب ماجرای نیمروز اول دیروز که گفته شد حدود 90میلیارد تومان هزینه در بر داشته، با سلام و صلوات و رای ناپلئونی وزیر به پایان رسید. در نیمروز دوم هم هرچه وزیر خواست، از حساب خودش و دخترش گفت و عاقبت عذرخواهی کرد و ماند. همین!

هرچه دیروز وزرای استیضاح شده، درگیر دفاع از خود، حقوق، مال، اموال، خانه و خانوادهشان بودند، برخی دیگر با افتخار سینه سپر کردند که برای بازی در فیلمها چون دستمزد میگرفتند بیکار شدند! رضا رویگری در اینباره گفته «معلوم نیست این بازیگران را از کجا جلوی دوربین میآورند... بدون دستمزد بازی کردن آنها نتیجهاش بیکاری امثال من است».

و در انتها هم یادی بکنیم از سروصداهای دیشب که البته گفته میشود کمی کمتر از سالهای قبل بود. با وجود همه هشدارها درباره ترقهبازی سهشنبه آخرسال، باز هم چند نفری جان خود را از دست دادند. شدت این ترقهبازیها در برخی مناطق چنان زیاد بود که دونالد ترامپ، رئیسجمهور آمریکا از ترس، رکس تیلرسون، وزیر خارجهاش را برکنار کرد و وزیر دفاع آمریکا هم از ترسش سریع به افغانستان سفر کرد. این مراسم دو سه شب دیگر ادامه مییافت، آمریکا کلا منطقه را ترک میکرد!

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شنبه ساعت 4 اتفاق افتاد

شنبه ساعت 4 اتفاق افتاد

ساعت چهار بار نواخت.../به مادرم گفتم: «دیگر تمام شد»/گفتم: «همیشه پیش از آن‌که فکر کنی اتفاق می‌افتد/باید برای روزنامه تسلیتی بفرستیم...»

محتوای موفق را در اوج تمام کنیم

محتوای موفق را در اوج تمام کنیم

موفق‌ترین محتواها را باید در اوج تمام کرد و نباید این‌طور باشد که آن‌قدر یک برنامه را ادامه دهند که بیننده یا شنونده، زده شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر