jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۲۸۷۶۶ ۲۰ اسفند ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

پلیس روسیه کیسه حاوی 27جفت دست بریده و یخ‌زده انسان را در زمین‌های پوشیده از برف جزیره‌ای در نزدیکی مرز روسیه و چین کشف کرد.

به گزارش ایسنا، همزمان با کشف یکی از این دستهای بریده در کانال «بشانیا»ی رود آمور در «خاباروفسک» در جنوب شرق روسیه، کارآگاهان با بررسیهای بیشتر کیسه حاوی 53دست دیگر را پیدا کردند.

اثر انگشت یکی از این دستها شناسایی شده و آزمایشها روی بقیه دستها ادامه دارد. محلی که این دستها کشف شده، منطقهای مشهور برای ماهیگیری بوده که در حدود 30کیلومتری مرز چین قرار دارد.

یک سازمان دولتی مسئول تحقیقات جنایی ادعا کرده که جای نگرانی وجود ندارد و این کیسه مربوط به یک آزمایشگاه پزشکی قانونی در خاباروفسک بوده که البته به روش صحیح و قانونی معدوم نشده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر