jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۱۱۵۹۳۴   ۰۳ بهمن ۱۳۹۶  |  ۲۲:۰۲

رئیس کلانتری ۱۳۲ نبرد با اشاره به دستگیری دو سارق تجهیزات برق صنعتی در محدوده بعثت، گفت: این دو سارق در بازجویی ها سه فقره سرقت تجهیزات برق صنعتی در محدوده های مختلف تهران اعتراف کردند.

برق دزدها دستگیر شدند

به گزارش جام جم آنلاین از مهر، سرهنگ جهانشاه تیموری گفت: شب گذشته ماموران گشت انتظامی این کلانتری در حال گشتزنی در محدوده بزرگراه بعثت بودند که مشاهده کردند سرنشینان یک خودروی سواری در حال سرقت تجهیزات اداره برق هستند.

وی افزود: بلافاصله برای دستگیری این دو متهم وارد عمل شده و در یک عملیات ضربتی و غافلگیرانه هر دو را دستگیر و در بازرسی از داخل خودرو نیز تعداد زیادی تجهیزات مسروقه اداره برق کشف شد.

رئیس کلانتری ۱۳۲ نبرد عنوان داشت: هر دو متهم به همراه تجهیزات مسروقه و خودروی متهمان به کلانتری منتقل شده و هر دو تحت بازجویی قرار گرفتند که طی آن به جرایم خود مبنی بر سرقت کابل و تجهیزات برق صنعتی از اداره برق این محدوده اعتراف کردند.

سرهنگ تیموری تصریح کرد: هر دو متهم نیز در بازجویی های انجام شده علاوه بر اعتراف به سرقت مذکور، به سه فقره سرقت دیگر نیز به همین روش، اقرار کردند که پس از تکمیل پرونده هر دو با شکایت نماینده حقوقی اداره برق تهران به دادسرا منتقل شدند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
«لحظه»ای که مهم است

«لحظه»ای که مهم است

«علی لندی که بود و چه کرد؟ (۲ نمره)» در بهترین حالت این سوالی است که سال‌های بعد در امتحانات دانش‌ آموزان مطرح می‌شود.

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها