jamejamnashriyat
نشریات چاردیواری کد خبر: ۱۱۰۸۰۸۲ ۱۱ دی ۱۳۹۶  |  ۰۸:۰۰

این روزها فصل سرما از راه رسیده است، اما متاسفانه در اغلب مناطق کشور زمستان خشک است و بدون برف و کودکان هم آرزوی ساختن آدم برفی و بازی با این رحمت‌الهی را کمتر به دست می‌آورند.

این هفته می‌خواهیم با روشی ساده به شما یاد بدهیم که فعلا یک آدم برفی خانگی و ساده درست کنید تا درهای رحمت‌الهی باز شود و برف شهرهای بزرگ ما را هم سپیدپوش کند.

مرحله اول: معمولا در هر خانه‌ای یک لامپ پیدا می‌شود اما می‌توان از نزدیک‌ترین مغازه الکتریکی این لامپ را تهیه کرد، بعد از تهیه لامپ قسمت سیاهی یا آلومینیومی بالای آن را با چسب و لنت سفید رنگ بپوشانید و با اسپری رنگ سفید تمامی سطح لامپ یعنی قسمت شیشه‌ای را سفید کنید.

مرحله دوم: کمی صبر کنید تا رنگ روی لامپ خشک شود و در ادامه مقداری رنگ نارنجی و سیاه تهیه کنید. قلم مو را به رنگ سیاه آغشته کرده و دو نقطه سیاه برای چشم آدم برفی روی لامپ قرار دهید.

مرحله سوم: با قلم مو و رنگ نارنجی برای آدم برفی «بینی» بکشید.

مرحله چهارم: مجددا با قلم مو آغشته به رنگ سیاه قسمت بینی را کامل کرده و دکمه‌های روی پیراهن آدم برفی را ایجاد کنید.

مرحله پنجم: مقداری شاخه درخت در سایز کوچک تهیه کنید. شاخه‌ها را شبیه به دست آدم برفی برش بزنید و آن را به رنگ سیاه آغشته کنید و با چسب آنها را در اطراف لامپ وصل کنید.

حالا آدم برفی شما آماده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

پنجم آذر، یادآور نام بسیج و خاطره عزیزترین نهاد و بزرگ‌ترین مردان تاریخ ماست. نهادی که به تعبیر امام راحل تشکیل آن «یقینا از برکات و الطاف جلیه خداوند تعالی بود» و «شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه‌های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می‌دهد.

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر