jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۰۴۹۵۸ ۳۰ آذر ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

کیفیت رسانه‌ای والیبال ساحلی افزایش پیدا می‌کند

کیش استاندارد می‌شود

ارتقای کیفیت رسانه‌ای مسابقات والیبال ساحلی جهان در نشست شورای ساحلی فدراسیون جهانی والیبال از سوی آری گراسا، رئیس فدراسیون جهانی مطرح شد. همچنین در این نشست بر استانداردسازی مراسم اهدای جوایز، انجام مصاحبه‌های پس از بازی‌های ساحلی، افزایش استفاده از فناوری (صداگذاری با کیفیت بالا، گرافیک مجازی، چشم عقاب، آمار بازیکنان) و 140 ساعت پخش زنده تلویزیونی تاکید شد.

در سال‌جاری میلادی 43 تورنمنت بین‌المللی والیبال ساحلی با هفت میلیون و 424 هزار دلار جایزه برگزار شده که میانگین جایزه هر تورنمنت 172 هزار 651 دلار بوده است.

در این جلسه تاکید شد مسابقات سه ستاره و چهار ستاره باید چهار زمین مسابقه و دو زمین برای گرم کردن بازیکنان داشته باشد و همه مسابقات (گروه اصلی و انتخابی) در پنج روز برگزار شوند.

همچنین سیستم امتیاز ورودی ساحلی بازان براساس معیاری که از اول ژانویه 2018 تعریف شده، حساب می‌شود؛ تیم‌هایی که از 21 روز قبل از شروع مسابقات جدول اصلی در شش رقابت آخری که شرکت کرده باشند (قهرمانی جهان و تور جهانی) و جزو چهار تیم برتر رقابت‌ها شده باشند.

سومین دوره مسابقات والیبال ساحلی تور جهانی به میزبانی ایران در کیش از سه‌شنبه اول تا شنبه پنجم اسفند برگزار خواهد شد که فدراسیون ایران ملزم به رعایت نکات برشمرده شده توسط فدراسیون جهانی است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ورود بورسی پرابهام

ورود بورسی پرابهام

با گسترش بازار سرمایه و رکوردزنی شاخص بورس در ماه‌های اخیر، بسیاری از شرکت‌ها متقاضی حضور در بورس و عرضه عمومی سهام خود در بازار سرمایه هستند.

«برد - برد» واقعی

«برد - برد» واقعی

یکی از اصلی‌ترین وظایف دستگاه سیاست خارجی تدوین استراتژی کار با کشورهای مختلف و طراحی راهبردهای بلندمدت، میان مدت و کوتاه مدت است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر