jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۱۰۴۹۵۸   ۳۰ آذر ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

کیفیت رسانه‌ای والیبال ساحلی افزایش پیدا می‌کند

کیش استاندارد می‌شود

ارتقای کیفیت رسانه‌ای مسابقات والیبال ساحلی جهان در نشست شورای ساحلی فدراسیون جهانی والیبال از سوی آری گراسا، رئیس فدراسیون جهانی مطرح شد. همچنین در این نشست بر استانداردسازی مراسم اهدای جوایز، انجام مصاحبه‌های پس از بازی‌های ساحلی، افزایش استفاده از فناوری (صداگذاری با کیفیت بالا، گرافیک مجازی، چشم عقاب، آمار بازیکنان) و 140 ساعت پخش زنده تلویزیونی تاکید شد.

در سال‌جاری میلادی 43 تورنمنت بین‌المللی والیبال ساحلی با هفت میلیون و 424 هزار دلار جایزه برگزار شده که میانگین جایزه هر تورنمنت 172 هزار 651 دلار بوده است.

در این جلسه تاکید شد مسابقات سه ستاره و چهار ستاره باید چهار زمین مسابقه و دو زمین برای گرم کردن بازیکنان داشته باشد و همه مسابقات (گروه اصلی و انتخابی) در پنج روز برگزار شوند.

همچنین سیستم امتیاز ورودی ساحلی بازان براساس معیاری که از اول ژانویه 2018 تعریف شده، حساب می‌شود؛ تیم‌هایی که از 21 روز قبل از شروع مسابقات جدول اصلی در شش رقابت آخری که شرکت کرده باشند (قهرمانی جهان و تور جهانی) و جزو چهار تیم برتر رقابت‌ها شده باشند.

سومین دوره مسابقات والیبال ساحلی تور جهانی به میزبانی ایران در کیش از سه‌شنبه اول تا شنبه پنجم اسفند برگزار خواهد شد که فدراسیون ایران ملزم به رعایت نکات برشمرده شده توسط فدراسیون جهانی است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عید مظلوم غدیر در حجاز

عید مظلوم غدیر در حجاز

10سال پیش توفیق داشتم بروم حج تمتع. روزهایی تکرارنشدنی در زندگی‌ام. بین همان روزها هم روزهایی بود که در عمق جان‌ودلم ثبت شد. این روزها و ماجراها به این دلیل خاطره شد که با مظلومیت وجود نازنین مولای ما امیرالمؤمنین بی‌نسبت نبود.

ظهور قدرت‌های نوین تشدید افول آمریکا

ظهور قدرت‌های نوین تشدید افول آمریکا

ایالات‌ متحده‌آمریکا در تلاش برای حفظ هژمونی در حال افول خود، در پرونده‌های خاصی، متوسل به تحریم‌های یکجانبه برای اعمال فشار بر قدرت در حال ظهور چین شد. یکی از پاشنه‌های آشیل اژدهای خفته از نظر واشنگتن، هنگ‌کنگ است.

راه‌اندازی شبکه روس زبان و چشم‌انداز پیش ‌رو

راه‌اندازی شبکه روس زبان و چشم‌انداز پیش ‌رو

سازمان صداوسیمای جمهوری ایران در ادامه تلاش برای تقویت روابط فرهنگی-رسانه‌ای با کشورهای دوست، از جمله روسیه، اینک در مسیر اقدامی بنیادین و اساسی قرار گرفته است که می‌تواند روابط ایران و روسیه را در همه عرصه‌ها با تحولی چشمگیر و رو به جلو هدایت کند.

گفتگو

بیشتر
كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

بررسی‌ها نشان می‌دهد سویه دلتای ویروس كرونا نسبت به انواع قبلی مسری‌تر بوده و كودكان بیشتری را به‌صورت علامت‌دار مبتلا می‌كند

كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر