jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۱۰۴۳۱۵   ۲۸ آذر ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

مذاکره سیاسی پرسپولیس جواب داد

گره«ریزه» باز شد

با رایزنی‌های صورت گرفته از سوی باشگاه پرسپولیس با مقامات سیاسی کشور ترکیه و موافقت باشگاه ریزه‌اسپور، جریمه سنگین و 789 هزار یورویی باشگاه پرسپولیس بخشیده می‌شود.در جریان سفر رئیس‌جمهور ترکیه به ایران و همچین سفر دکتر روحانی رئیس‌جمهور ایران به ترکیه و با مذاکرات انجام شده از سوی باشگاه پرسپولیس با باشگاه ریزه اسپور ترکیه، قرار است جریمه تعیین شده از سوی فیفا به میزان قابل توجهی بخشیده شود.

باشگاه ریزه اسپور در پی تلاش‌های مدیریت باشگاه پرسپولیس و رایزنی‌های دیپلماتیک با توصیه اردوغان تمام مطالبات خود از باشگاه پرسپولیس را بخشید و هیچ غرامتی از پرسپولیس و طارمی دریافت نخواهد کرد. روز گذشته سایت پیروزی مدعی شد حسین پور که قبلا در وزارت امور خارجه بوده و بسیاری از مشکلات باشگاه‌های استقلال، پرسپولیس، تراکتورسازی و دیگر تیم‌ها و همچنین فدراسیون فوتبال در ورود و خروج مربیان و بازیکنان خارجی و تیم‌های ملی را حل و فصل کرده، اهل شهرستان اندیمشک و همشهری گرشاسبی است. پس از این اتفاق گرشاسبی و حسین‌پور موضوع را با وزیر ورزش در میان می‌گذارند. در نهایت با رایزنی‌های انجام شده سلطانی فر پس از سفر نخست وزیر ترکیه به تهران، در محل ملاقات اردوغان و روحانی که حدود یک ماه پیش در تهران انجام شد، حضور یافته و موضوع را با اردوغان مطرح می‌کند. رئیس‌جمهور ترکیه هم همان لحظه با مالک باشگاه ریزه اسپور که از اقوام اوست تماس گرفته و خواهان مذاکره با پرسپولیس و حل و فصل موضوع می‌شود. در ادامه و بعد از مدتی اما باشگاه ریزه اسپور به مدیریت پرسپولیس اعلام می‌کند حاضر است 200 هزار دلار تخفیف دهد و بخشی از طلب را هم اقساطی دریافت کند. پس از این اتفاق گرشاسبی برای دیدار با سران باشگاه ریزه اسپور به ترکیه می‌رود و این سفر با حضور رئیس‌جمهور روحانی در ترکیه همزمان می‌شود. در این میان دوباره گرشاسبی با وزیر ورزش دیدار می‌کند و از او و تیم وزارت خارجه می‌خواهد این موضوع را با اردوغان در میان بگذارند.اردوغان از مالک ریزه می‌خواهد این ماجرا حل و فصل شود و می‌توانید با هم ارتباطات فوتبالی و ورزشی داشته باشید و در آینده اقداماتی انجام شود که هم شما منتفع شوید و هم باشگاه پرسپولیس به عنوان یک تیم پرطرفدار. حالا قرار است ریزه امروز یا فردا رسما اعلام کند چه میزان از مطالبات را می‌بخشد،اما احتمال این که آنها کل بدهی را دریافت نکنند، وجود دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر

گفتگو

بیشتر
كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

بررسی‌ها نشان می‌دهد سویه دلتای ویروس كرونا نسبت به انواع قبلی مسری‌تر بوده و كودكان بیشتری را به‌صورت علامت‌دار مبتلا می‌كند

كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر