jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۰۱۴۵۱ ۲۰ آذر ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

حق با شماست

شهرک خشکسالی

توکلی از کرج: حدود هشت روز است که آب شهرک ابریشم واقع در کیان‌مهر شهر کرج قطع است و با تانکر به شهروندان آبرسانی می‌شود. چرا به ساکنان این شهرک رسیدگی نمی‌شود؟

اتوبان تهران ـ ترافیک

وحیدلو از کرج: ترافیک بیش از اندازه در اتوبان تهران ـ کرج و وضع نابسامان در پل فردیس باعث بروز مشکلات زیادی برای رانندگان در این اتوبان شده است.

معلولان در فراموشی

مقدم از پرند: بیش از دوماه است که مستمری و کمک یارانه برخی معلولان پرداخت نشده است و کسی پاسخگو نیست.

جوابیه

در پی درج پیامی در 7 آذر 1396 با عنوان «بلیت دو سفره مترو را برگردانید» مشاور مدیرعامل و مدیرارتباطات و امور بین‌الملل متروی تهران با ارسال نمابری اعلام کرد: انواع بلیت و کرایه سفر در حمل و‌نقل عمومی شهر تهران، از سوی شورای اسلامی شهر تهران تعیین و ابلاغ می‌‌شود و حذف بلیت دو سفره، در مصوبه بلیت سال 96 انجام پذیرفته است. لذا به مسافران محترمی که به‌صورت دائم از مترو استفاده می‌کنند پیشنهاد می‌شود جهت صرفه‌جویی در وقت و هزینه، از کارت بلیت‌های اعتباری استفاده نمایند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رمزگشایی از طرح آمریکا برای بستن سفارت در عراق

رمزگشایی از طرح آمریکا برای بستن سفارت در عراق

طی روزهای اخیر عراق با چالش جدیدی در قالب تهدید آمریکا به خارج کردن دیپلمات های خود از این کشور، تعطیلی سفارتش در بغداد و حمله به نیروهای به اصطلاح همسو با ایران به عنوان عاملان حملات متعدد به اماکن، هیات ها و کاروان های نظامی آمریکایی مواجه است.

کرونا در مدرسه از اثبات تا انکار

کرونا در مدرسه از اثبات تا انکار

درباره این‌که بالاخره مدارس منشأ انتقال ویروس کرونا هستند یا خیر و آیا از زمان بازگشایی مدارس تا امروز دانش آموزان در محیط مدرسه مبتلا شده‌اند یا نه، میان مسؤولان بهداشتی وآموزشی کشور و افکار عمومی اتفاق‌نظر وجود ندارد.

در انتخابات آمریکا چه می گذرد؟

در انتخابات آمریکا چه می گذرد؟

اگر به سابقه انتخابات ریاست جمهوری در آمریکا توجه کنید متوجه خواهید شد که نامزدهای هر دو حزب تا روزهای آخر از ترفند های مختلفی استفاده می کنند ولی در سالیان گذشته یکی از موضوعاتی که بسیار مهم بود و در رقابت ها شاخص شد موضوع ایران بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر