Logo jame jam online for Site - SVG - Positive
حوادث عمومی کد خبر: ۱۰۹۱۴۶۹ ۱۶ آبان ۱۳۹۶  |  ۰۹:۵۱

دادستان رباط کریم از انفجار یک شیء شبیه به نارنجک در شرکت عمران پرند و فوت کارمند این شرکت خبر داد و گفت: بخشی از اراضی اطراف فاز ۶ در گذشته میدان تیر و چک و خنثی لشکر 23 تکاور ارتش بوده است و این شیء از همان زمان در این ‌محل باقی مانده است.

انفجار شیء مشکوک در پرند

به گزارش جام جم آنلاین از میزان، حجت الاسلام و المسلمین قاسم پور از انفجار یک شیء شبیه به نارنجک در شرکت عمران پرند خبر داد و گفت: در اثر این انفجار یک کارمند جان خود را از دست داد.

وی ادامه داد: روز گذشته یک تن از پرسنل حراست شرکت عمران در جریان گشت در مناطقی از فاز ۶ پرند یک شیء انفجاری را کشف می کند.

حجت الاسلام قاسم پور تصریح کرد: این فرد بدون در نظر گرفتن مسائل امنیتی این شیء را با خود به شرکت حمل و آن را در کابین نگهبانی قرار می دهد که شیء منفجر و باعث فوت وی می‎شود.

دادستان رباط کریم در پایان خاطرنشان کرد: بخشی از اراضی اطراف فاز ۶ در گذشته میدان تیر و مانور لشکر 23 تکاور ارتش بوده است و این شیء از همان زمان در این ‌محل باقی مانده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

فاصله انگیزه‌ها

فاصله انگیزه‌ها

جرم‌شناسان در مورد رویکرد خود در مورد قتل عمدی، تقسیم‌بندی‌های مختلفی دارند و در‌خصوص انگیزه‌ها، روش‌های انجام قتل و عنصر روانی مرتکب تقسیم‌بندی‌هایی انجام داده‌اند.

داستان دستبند و داس

داستان دستبند و داس

راضیه غفاری در رابطه با قتل رومینا اشرفی یادداشتی در اختیار جام جم قرار داده که در ادامه می خوانید.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر