jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۰۹۰۵۵۲ ۱۴ آبان ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

کاروان تیم ملی فوتبال برای برگزاری دو دیدار تدارکاتی با پاناما در تاریخ 18 آبان و دیدار احتمالی با ونزوئلا در تاریخ 22 آبان صبح فردا راهی اتریش می‌شود. دیدار اول تیم ملی در شهر گراتس اتریش برگزار می‌شود وکاروان تیم ملی فوتبال ایران سپس برای بازی دوم راهی کشور هلند می‌شود.

شاید سیدحسین حسینی در اردوی اروپا همراه ملی‌پوشان نباشد. سیدحسین حسینی به دلیل درخشش در بازی‌های لیگ به اردوی تیم ملی دعوت شد و چون فدراسیون این موضوع را از پیش نمی‌دانست، به مشکل خورد زیرا نمی‌شد به سرعت ویزای شینگن گرفت. فدراسیون تلاش می‌کند تا ویزای حسینی را دریافت کند. در این صورت، در هر مرحله از سفر، او به اردوی تیم ملی اضافه خواهد شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پرچم افراشته بر جنازه‌ها

پرچم افراشته بر جنازه‌ها

آسمان، خاکستری است. زمین، یک دشت وسیع است پر از خانه‌های مخروبه و خرابه‌های سیمان و بتون و آجری که روزی دیوارهای خانه‌هایی بودند.

مراکز درمانی در ICU

مراکز درمانی در ICU

در سراسر دنیا استانداردهای ایمنی مشخصی برای مراکز تجمعی گوناگون تعریف شده و در کشور ما نیز قانون معینی درباره لزوم رعایت استانداردهای ایمنی در تمام ساختمان‌هایی که بیش از 25 نفر از آن بهره‌برداری می‌کنند تصویب شده‌است که براساس این قانون همه این ساختمان‌ها ملزم به رعایت استانداردهای بین‌المللی ICS هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر