jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۰۹۰۱۸۳   ۱۳ آبان ۱۳۹۶  |  ۰۹:۴۸

روز گذشته مراسم نخستین سالگرد منصور پورحیدری برگزار شد.

عکس روز: دشمنان قدیمی در یک قاب

به گزارش جام جم آنلاین ، در نخستین سالگرد منصور پورحیدری چهره های مختلفی حضور داشتند که مهدی رحمتی سنگربان ذخیره نشین استقلال و پرویز مظلومی سرمربی اسبق استقلال از مطرح ترین حاضران بودند.

رحمتی و مظلومی دو فصل پیش با یکدیگر به شدت اختلاف پیدا کردند. اختلاف از آنجا آغاز شد که مظلومی پس از کنار گذاشته شدن از استقلال در مصاحبه ای تاکید کرد که رحمتی در کارهای فنی او دخالت می کند.

اما بعد از حدود 2 سال رحمتی و مظلومی امروز در مراسم اولین سالگرد درگذشت منصور پورحیدری با هم روبرو شدند و در رابطه ظاهری آنها اثری از اختلاف نبود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

برای ریشه‌یابی موفقیت این روزهای پرسپولیس که بعد از چهار قهرمانی متوالی در لیگ‌ برتر باز هم یکی از شانس‌های قهرمانی در این فصل است، باید در ابتدا به یک مثال اشاره کنم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر