jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۰۸۸۱۷۱   ۰۷ آبان ۱۳۹۶  |  ۱۰:۱۹

زمزمه های اضافه خدمت احمد نورالهی از یک ماه پیش آغاز شد و او اکنون با یک جدایی اجباری دیگر روبرو شده است.

نورالهی: خسته شدم، بریدم!

به گزارش جام جم آنلاین ، احمد نورالهی در میانه های فصل گذشته به دلیل خدمت سربازی مجبور به ترک پرسپولیس و رفتن به تبریز شد. مدتی پیش اعلام شد که او می تواند باز هم برای پرسپولیس به میدان برود اما اضافه خدمت برنامه های او را به هم زد.

احمد نوراللهی بعد از مدت‌ها سرگردانی نه تنها مجوز همراهی پرسپولیس در بازی‌های لیگ را نخواهد گرفت بلکه باید تمرینات سرخپوشان را هم ترک کند.

بر اساس گزارش خبرورزشی هافبک پرسپولیس برای گرفتن برگه پایان خدمتش مجبور است دوران آموزشی را سپری کند و از این‌رو حداقل دو ماه از تمرینات پرسپولیس دور خواهد بود. نوراللهی سخت پیگیر این است که این مشکل خود را حل کند اما به نتیجه رسیده و به زودی باید با ترک تمرینات پرسپولیس به دوران آموزشی برود. با شرایطی که نوراللهی دارد او حداقل تا دو ماه و نیم دیگر نمی‌تواند برای این تیم در مسابقات داخلی به میدان رود و چه بسا اگر زودتر برای رفتن به آموزشی اقدام نکند زمان دوری‌اش از میادین بیشتر هم بشود. او به اطرافیانش گفته است که از این وضعیت خسته شده و کم کم بریده است!

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
خاطره شیرین گوچی و کره‌جنوبی

خاطره شیرین گوچی و کره‌جنوبی

وقتی حرف بازی ایران و کره‌جنوبی پیش می‌آید، ناخواسته یاد سال 2014 و آن بازی نوستالژیک اولسان می‌افتم که رضا قوچان‌ نژاد دروازه‌ حریف را باز کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها