jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۰۸۳۴۷۶   ۲۴ مهر ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

دبیرکل کمیته ملی پارالمپیک گفت کاروان ایران با نام «خلیج فارس» و با شعار «توکل، توانمندی و موفقیت» در بازی‌های پاراآسیایی جوانان شرکت می‌کند.

با توجه به برگزاری اردوهای تیم ملی و جام باشگاه‌های آسیا، لیگ برتر هندبال دو ماه برگزار نمی‌شود.

رضا علیپور در مرحله یک‌هشتم جام جهانی سنگنوردی ژیامن چین به دلیل سُر خوردن پا از دور رقابت‌ها حذف شد.

حمید احتشام‌زاده، عضو پیشین تیم ملی تنیس روی میز ایران در 63 سالگی به دیار باقی شتافت. وی فرزند امیر احتشام‌زاده و برادر مجید احتشام‌زاده از قهرمانان سابق این ورزش بود.

فدراسیون والیبال به سه تیم لیگ برتری بانک سرمایه، کاشان و مشهد در بخش بانوان تا آخر مهر مهلت داد تکلیف خود را برای حضور در لیگ اعلام کنند.

علی مرادی، رئیس فداسیون وزنه‌برداری، در تمرینات ملی‌پوشان جوان در کمپ تیم‌های ملی حاضر شد و گفت دوپینگ خط قرمز این فدراسیون است.

در رقابت‌های لیگ هندبال سوئیس تیم کادتن شافهازن که پویا نوروزی را در اختیار دارد مقابل حریف خود زوریخ 32 به 27 به پیروزی رسید. نوروزی برای تیمش چهار گل زد.

محمود افشاردوست، دبیر فدراسیون والیبال گفت تا یکشنبه و با گذشت شش روز از تعیین مهلت ثبت‌نام نامزدهای ریاست فدراسیون والیبال، هنوز کسی برای این منظور به فدراسیون نیامده است.

فدراسیون تیراندازی با کمان ایران مسابقات کاپ آسیایی را به دلیل مشارکت پایین کشورها لغو کرد. قرار بود این رقابت‌ها در اصفهان برگزار شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یقینا «خیر» است

یقینا «خیر» است

نشست خبری آقای رئیسی به عنوان رئیس‌ جمهور منتخب در فاصله کوتاه بعد از پیروزی در رقابت‌ های انتخاباتی آن هم با حضور تعداد زیادی از خبرنگاران داخلی و خارجی که به طور معمول سوالات چالش‌ برانگیز در حوزه‌های بین‌المللی و موضوعات مرتبط با سیاست داخلی ایران را مطرح می‌کنند، در نوع خود حاکی از شجاعت بالای اوست.

همان امام رضایی که داشتم، دارم

همان امام رضایی که داشتم، دارم

بارها وقتی پسرم یا دخترم در حیاط و روی مرمرهای خنک و تمیز صحن‌تان بدو بدو می‌کردند، همان‌طور که یک چشمم به گنبد شما بود و یک چشمم به بچه‌ها که گم نشوند و سکندری نخورند و نیفتند، به این فکر می‌کردم یعنی همین‌ قدری که مشهد رفتن کودکی‌های ما کیف می‌داد، مشهد رفتن اینها هم کیف می‌دهد؟ همان‌قدر به ما که خوش می‌گذشت به اینها هم خوش می‌گذرد یا نه؟

توسعه تجارت از طریق دیپلماسی اقتصادی

توسعه تجارت از طریق دیپلماسی اقتصادی

دولت یازدهم و دوازدهم تمام تمرکز خود را روی حوزه خارجی، دیپلماسی سیاسی و پیش‌بردن قرارداد برجام گذاشت که این امر نیز صرفا وعده‌ای بیش نبود، به‌طوری‌که در هشت سال گذشته شاهد آن بودیم که در وضعیت اقتصادی کشور، وضعیت اشتغال و معیشت مردم گشایشی به‌وجود نیامد و حتی سفره مردم نیز کوچک‌تر شد و در کنار کاهش ارزش پول ملی اغلب خانوارها قدرت خرید خود را از دست دادند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر