jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۰۷۸۸۷۶ ۱۱ مهر ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

حق با شماست

آنتن پرنده

کریمی از تهران: ساکنان محدوده خیابان جلفا در سیدخندان بیش از یک ماه است به دلیل آنتن ندادن همراه اول دچار مشکل شده‌اند. چندین‌بار هم برای رفع مشکل با این اپراتور تماس گرفتیم؛ ولی هیچ نتیجه‌ای در بر نداشت.

مرکز نگهداری معلولان نظارت بیشتر می‌خواهد

توکلی از کرج: از سازمان بهزیستی استان البرز درخواست می‌شود تا به مرکز نگهداری معلولین ذهنی نظرآباد رسیدگی بیشتری کند، متاسفانه در ایام تعطیلات از قبول معلولان یا تحویل آنان به خانواده‌ها ممانعت به عمل می‌آورند.

محیط‌زیست فراموش نشود

زینلی از تهران: با توجه به استفاده زیاد مردم از ظروف یکبار مصرف در ایام عزاداری و افزایش میزان زباله‌ها، از شهرداری انتظار داریم تا سطل‌های زباله را در زمان‌های کوتاه‌تری خالی کرده و این مخازن را شست‌وشو دهد.

جوابیـــه

در پی درج پیامی در 4 مهر 1396 با عنوان «میدان تره‌باری که جمع شد» مدیر روابط عمومی شهرداری منطقه‌2 تهران با ارسال نمابری اعلام کرد: از آنجا که بازار میوه و تره‌بار مورد اشاره تحت مالکیت شهرداری نبوده و مالک آن خواستار تخلیه زمین مورد نظر بوده است، لذا شهرداری منطقه‌2 و سازمان میادین میوه و تره‌بار شهرداری تهران، به‌دلیل عدم نتیجه‌گیری از مذاکراتی که با مالک زمین مذکور صورت گرفته است، ناچار نسبت به تعطیل فعالیت بازار مذکور اقدام نمودند، ضمن این‌که شهرداری منطقه‌2 در راستای جلوگیری از توقف خدمات‌رسانی به شهروندان در تلاش است که در اسرع وقت نسبت به تامین زمین مناسب در نزدیک‌ترین مکان ممکن به بازار میوه‌و‌تره‌بار علامه اقدام نموده تا بازار میوه‌و‌تره‌بار جایگزین احداث شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پایان تعهدات یکطرفه

پایان تعهدات یکطرفه

اقدام اخیر مجلس شورای اسلامی در تصویب دو فوریت طرح اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها، گامی مثبت و مهم در جهت برداشتن محدودیت‌های فعالیت‌های هسته‌ای است.

پاسخ ایران قطعی است

پاسخ ایران قطعی است

گرچه ترامپ و نتانیاهو سعی دارند در برهه حساس و سرنوشت‌ساز فعلی، قواعد منازعه و توازن قوا در منطقه را به سود اهداف خود بر‌هم بریزند، اما هوشیاری ایران و جبهه مقاومت اجازه چنین اقدامی را به آنها نمی‌دهد.

دولت تجدیدنظر کند

دولت تجدیدنظر کند

محسن فخری‌ زاده، مرد درجه‌ یک صنعت‌ هسته‌ای کشور بود که در گسترش آموزش و پژوهش در ایران و تشکیل هسته‌های علمی نقش اساسی بر عهده داشت.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر