jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۱۰۷۴۶۹۶ ۲۸ شهريور ۱۳۹۶  |  ۱۲:۲۳

این پیرزن که یک گدای حرفه ای است و به تنهایی تکدی‌گری می‌کند جزء پولدارهای شهر است و هنگام دستگیری بیش از ۴ میلیون تومان پول نقد همراه خود داشته است.

میلیونر شهر گدا بود! +عکس

به گزارش جام جم آنلاین از فارس، چند روزی است که موضوع جمع آوری کودکان کار و همچنین متکدیان در دستور کار قرار گرفته است. در حین اجرای این طرح پیرزنی دستگیر شد که مدعی است تنها کار می کرده و رئیس نداشته است.

زمانی که واحد گشت فوریت خدمات در محدوده تجریش در حال گشت زنی بود با یک خانم سالمند روبه رو می شود که جلوی مغازه نشسته بود.

با نزدیک شدن خودرو گشت از کیسه پلاستیک خود لباسی بیرون آورد و اقدام به دست فروشی کرد.

ماموران بعد از اینکه می بینند وی در حال دستفروشی است محل را ترک می کنند وقتی مجددا به محل بر می گردند می بینند که خانم مسن به ظاهر دست فروشی میکرده؛ در واقع گداست.

با همکاری مامور انتظامی مددجو که خیلی هم مقاومت و سر صدا می کرد به داخل خودرو گشت انتقال داده شد. با توجه به اینکه مددجو خیلی سرو صدا می کرد با هماهنگی سرشیفت به صورت مستقیم به سامانسرای لویزان انتقال داده شد.

در سامانسرای لویزان مشخص شد مددجو تکراری بوده و سابقه پذیرش در این مرکز را داشته است.
مددجو به همراه خود حدود 4260000 تومان، چهار میلیون و دویست و شست هزار تومان وجه نقد داشت که تحویل مددکار لویزان شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
مدیریت بی‌هوا

مدیریت بی‌هوا

روز‌های تقویم یکی‌یکی سیاه می‌شود، درست مانند آسمان این روزهای کلانشهرهای کشور‌ که غرق دود است اما آلودگی هوا داستان تازه‌ای نیست و این مشکل چند دهه است که برای شهروندان شاخ‌و‌شانه می‌کشد.

پیام امید برای پرستاران

پیام امید برای پرستاران

دیروز در روز پرستار، افراد زیادی به ما تبریک گفتند، اما یک تبریک بیشتر از همه باعث خوشحالی جامعه پرستاری شد؛ پیام تبریک رهبر معظم انقلاب که به جامعه پرستاری امیدی دوباره داد.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر