jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۰۶۹۴۱۹ ۱۳ شهريور ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

هشدار روابط عمومی رسانه ملی

مراقب شیادان تلفنی باشید

در پی گزارش‌های متعدد سودجویی از نام صدا و سیما و کلاهبرداری با عنوان «جوایز برنامه‌های رادیویی و تلویزیونی» اداره کل روابط عمومی صدا و سیما به مخاطبان رسانه ملی هشدار داد.

اداره کل روابط عمومی سازمان صداوسیما اعلام کرد: اخیرا مواردی گزارش شده که نشان می‌دهد افراد سودجو با ارسال پیامک یا تماس تلفنی با شهروندان، با عنوان برنده شدن جایزه نقدی و غیر نقدی در برنامه‌های رادیویی و تلویزیونی از آنان تقاضای ارسال شماره کارت‌ و حساب بانکی، رمز عبور، شماره ملی و این دست اطلاعات می‌کنند.

این اداره کل ضمن هشدار به مخاطبان رسانه ملی، از مردم عزیز خواسته است در صورت مشاهده مواردی از این تماس‌ها با شماره‌های بی هویت و مشکوک، ضمن ندادن اطلاعات خواسته شده، موارد را برای پیگیری لازم به واحد ارتباط با مخاطبان این اداره کل، با شماره تلفن‌های (162) برای شهروندان تهرانی و (0212781) برای هموطنان در شهرستان‌ها گزارش کنند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ورود بورسی پرابهام

ورود بورسی پرابهام

با گسترش بازار سرمایه و رکوردزنی شاخص بورس در ماه‌های اخیر، بسیاری از شرکت‌ها متقاضی حضور در بورس و عرضه عمومی سهام خود در بازار سرمایه هستند.

«برد - برد» واقعی

«برد - برد» واقعی

یکی از اصلی‌ترین وظایف دستگاه سیاست خارجی تدوین استراتژی کار با کشورهای مختلف و طراحی راهبردهای بلندمدت، میان مدت و کوتاه مدت است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر