jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۰۶۸۱۸۴ ۰۹ شهريور ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

واژگونی تریلر حامل چهار دستگاه تویوتا لندکروزر در میاندوآب، خسارت میلیاردی برجای گذاشت.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی آذربایجان غربی گفت: این تریلر صبح سه‌شنبه به دلیل خواب آلودگی راننده، در ورودی شهر میاندوآب از سمت ملکان واژگون شد. سرهنگ علی سعیدی با بیان این که همه خودروها خسارت جدی دیدند، افزود: راننده تریلر ترانزیتی در حال انتقال قانونی خودروها به کردستان عراق بود. قیمت هر دستگاه تویوتا لندکروزر شاسی‌بلند صفر کیلومتر در بازار آزاد ایران حدود 650 میلیون تومان است. در این حادثه چهار دستگاه خودرو آسیب دید که ارزش آن حدود دو میلیارد و 600 میلیون تومان می‌شود. / ایرنا

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر

مهارت تحکیم بنیان خانواده پس از فرزندآوری

ازدواج پیش از داشتن فرزند، قراردادی است برای آماده ساختن آسایش جسمانی و روانی متقابل، ولی پس از بچه دار شدن معنی حقیقی خود را به دست می آورد. خانواده همیشه در بین تمامی جوامع بشری به عنوان اساسی‌ترین نهاد اجتماعی، منشاء فرهنگ‌ها، تمدن ها و تاریخ بشر بوده است. توجه به خانواده و حمایت و هدایت آن به جایگاه واقعی و متعالی‌ خود، همواره سبب اصلاح خانواده انسانی و غفلت از آن موجب دور شدن بشر از حیات حقیقی و سقوط به ورطه هلاکت و ضلالت بوده است. 

سختی‌های موج سوم کرونا

سختی‌های موج سوم کرونا

چند روزی است اوضاع بیمارستان مسیح‌دانشوری به‌عنوان یکی از مهم‌ترین بیمارستان‌های مرجع کرونا در ایران نگران‌کننده شده و روزانه حدود 200بیمار به اورژانس کرونای این بیمارستان مراجعه می‌کنند.

راهکار های کسب مهارت همسرداری قبل از ازدواج

راهکار های کسب مهارت همسرداری قبل از ازدواج

نظام خانواده یک نهاد اساسی و محوری در جامعه است و به عنوان هسته اولیه برای سایر نهادهای اجتماعی به شمار می رود. همانطور که نظام های بزرگ اجتماعی، قوانین و حقوق خاص خودشان را در ارتباط با اداره و استحکام و رشد و بالندگی دارند لذا جهت تحکیم بنیان خانواده باید خانواده ها را آموزش داد. بدین ترتیب با توجه به تاثیر مستقیم آموزش بر وضعیت زوجین، شناسایی و تعیین عللی که به بهبود روابط زناشویی منجر می شود، در پیشگیری از مشکلات آنان نقش موثری خواهد داشت.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر