jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۰۶۶۷۹۴ ۰۶ شهريور ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

از 7 محصول جدید کشاورزی در کهگیلویه وبویراحمد رونمایی شد.

به گزارش صدا وسیما ، مسئول سازمان بسیج مهندسین کشاورزی و منابع طبیعی در رونمایی از 7 محصول جدید کشاورزی در استان گفت:این محصولات شامل بادمجان توپی، گوجه قلمی،گلابی و گوجه درختی با عملکرد هزار و 500 گوجه بر روی یک بوته، 3 نوع کاهو، کاسنی و کدو با شکل متفاوت و عملکرد بالا، هندوانه آناناسی و تولید گیاهی جدید از ترکیب گونه‌های گیاهی علف چشمه و تره شاهی است که به صورت کاملا ارگانیک تولید شده اند.

حجت الله عباسی افزود: رویشگاه اصلی این محصولات، کشورهای اروپایی است که با سازگار کردن آن‌ها با شرایط اقلیم و خاک کهگیلویه وبویراحمد، بذر این محصولات به بانک ژن محصولات کشاورزی ایران اضافه شد.

حجت الله عباسی گفت: در سال زراعی جدید، این محصولات در 2 هکتار از زمین‌های کشاورزی سپاه فتح کهگیلویه وبویراحمد کاشته می شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رمزگشایی از طرح آمریکا برای بستن سفارت در عراق

رمزگشایی از طرح آمریکا برای بستن سفارت در عراق

طی روزهای اخیر عراق با چالش جدیدی در قالب تهدید آمریکا به خارج کردن دیپلمات های خود از این کشور، تعطیلی سفارتش در بغداد و حمله به نیروهای به اصطلاح همسو با ایران به عنوان عاملان حملات متعدد به اماکن، هیات ها و کاروان های نظامی آمریکایی مواجه است.

کرونا در مدرسه از اثبات تا انکار

کرونا در مدرسه از اثبات تا انکار

درباره این‌که بالاخره مدارس منشأ انتقال ویروس کرونا هستند یا خیر و آیا از زمان بازگشایی مدارس تا امروز دانش آموزان در محیط مدرسه مبتلا شده‌اند یا نه، میان مسؤولان بهداشتی وآموزشی کشور و افکار عمومی اتفاق‌نظر وجود ندارد.

در انتخابات آمریکا چه می گذرد؟

در انتخابات آمریکا چه می گذرد؟

اگر به سابقه انتخابات ریاست جمهوری در آمریکا توجه کنید متوجه خواهید شد که نامزدهای هر دو حزب تا روزهای آخر از ترفند های مختلفی استفاده می کنند ولی در سالیان گذشته یکی از موضوعاتی که بسیار مهم بود و در رقابت ها شاخص شد موضوع ایران بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر