jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۰۶۲۴۴۷ ۲۴ مرداد ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

نوشته‌های اهالی رادیو نمایش برای شهید حججی

چه دلبری کردی پسر...

هنرمندان رادیو نمایش با ارسال پیام‌هایی یاد شهید محسن حججی را گرامی داشتند.

به گزارش روابط‌عمومی اداره‌کل هنرهای نمایشی رادیو، مراسم بزرگداشت شهید محسن حججی در محوطه میدان پانزده خرداد، در کنار مقبره شهدای گمنام برگزار شد.

در این مراسم که به مناسبت دلاوری و مظلومیت آن شهید برگزار شد، هنرمندان و کارکنان رادیو نمایش با روشن کردن شمع و خواندن دعا و نیایش یاد و خاطره این شهید گرانقدر را گرامی داشتند.

هنرمندان رادیو نمایش نیز با ارسال پیام‌های جداگانه‌ای با خانواده این شهید بزرگوار همدردی کرده‌اند که بخشی از این پیام‌ها به شرح زیر است:

آشا محرابی

تو رفتی و ستاره شدی

ما ماندیم اما

بر خاک

تنها

در محاصره خشونت شیاطین روزگار

صدرالدین شجره

آنچنان شهادت این شهید بزرگوار متاثرم کرده است که با خود می‌گویم: انسانیت به کجا رفته است؟ این چه خوی حیوان صفتی است که داعشیان به یدک می‌کشند، هیچ حیوانی به حیوانی نمی‌دارد روا، آنچنان نامردمان با جان انسان می‌کنند.

میرطاهر مظلومی

به نام او که شاهد شهادت عشاق است، هنوزم در فکر غوطه‌ورم، آنها رفته‌اند و ما ماندیم یا ما رفتیم و آنها ماندند...

فریدون محرابی

شهید محسن حججی از اسطوره‌های زمان ما هستند، آنچنان زلال و پاک و معتقد که برای نجات وطن تا پای جان می‌رود و اینگونه بااعتقاد و شجاعت جاودانه می‌شود...

بیوک میرزایی

شهید محسن حججی، جوانی که اینگونه عاشقانه در راه اعتقاد و میهنش جانفشانی می‌کند و داعشیان کوردل و حیوان صفت او را اینگونه به شهادت می‌رسانند که موجب جریحه‌دار شدن احساسات پاک می‌شود. آرزو می‌کنم نسل این وحشی‌صفتان از روی زمین برداشته شود و با تمام وجود برای خانواده معظم آن شهید بزرگوار صبر آرزو می‌کنم.

رامین پورایمان

شدت این اتفاق، مرا آنچنان متاثر کرده است که هیچ واژه‌ای برای بیان احساساتم درباره این شهید بزرگوار و شجاع و عاشق پیدا نمی‌کنم. تنها می‌توانم بگویم چه دلبری کردی پسر، چه دلبری...

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ورود بورسی پرابهام

ورود بورسی پرابهام

با گسترش بازار سرمایه و رکوردزنی شاخص بورس در ماه‌های اخیر، بسیاری از شرکت‌ها متقاضی حضور در بورس و عرضه عمومی سهام خود در بازار سرمایه هستند.

«برد - برد» واقعی

«برد - برد» واقعی

یکی از اصلی‌ترین وظایف دستگاه سیاست خارجی تدوین استراتژی کار با کشورهای مختلف و طراحی راهبردهای بلندمدت، میان مدت و کوتاه مدت است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر