jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۰۴۹۴۶۴   ۱۸ تير ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

رئیس اتحادیه فروشندگان پرنده و ماهی از افزایش قیمت مرغ به 8050‌تومان در بازار خبر داد.

مهدی یوسف‌خانی در گفت‌وگو با مهر با بیان این‌که قیمت مرغ به 8050 تومان رسیده است، گفت: قیمت مرغ زنده 5400 تومان است. وی اضافه کرد: قیمت مرغ آماده طبخ در عمده‌فروشی کشتارگاه 7200 تومان، تحویل به واحدهای صنفی 7350 تومان و در مراکز خرده‌فروشی 8050 تومان است.

یوسف‌خانی قیمت هر کیلوگرم ران مرغ با کمر را 7050 تومان اعلام کرد و افزود: قیمت هر کیلوگرم ران مرغ بی‌کمر 8050 تومان، سینه با کتف 13000 تومان، سینه بدون کتف 14000 تومان و فیله مرغ 17000 تومان است.

رئیس اتحادیه فروشندگان پرنده و ماهی درباره دلایل این گرانی، افزود: گرمای هوا یکی از دلایل این امر است، چراکه دمای هوا، امسال افزایش زیادی یافته و باعث ایجاد تلفات چشمگیری در مرغداری‌ها شده است؛ ضمن این‌که در فصل گرما، میزان جوجه‌ریزی نیز کاهش می‌یابد.

یوسف‌خانی گفت: البته با این گرانی قیمت جوجه یکروزه که نرخ آن هم‌اکنون به 2500 تومان رسیده است، نرخ فعلی مرغ برای این‌که مرغداران زیان نکنند و سرپا بمانند منطقی است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
بحران بی‌تدبیری

بحران بی‌تدبیری

تعداد قربانیان کرونا چند روزی است دوباره سه‌رقمی شده است و دیروز ۳۹۸ ایرانی قربانی کرونا لقب گرفتند.

راه مقاومت ادامه دارد

راه مقاومت ادامه دارد

عروج ملکوتی سردار محمد حجازی، جانشین فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران، همه محبان و طرفداران جبهه مقاومت را مغموم کرده است.

یک انقلابی کارآمد

یک انقلابی کارآمد

سردار حجازی نمونه یک انسان متخلق بود. آشنایی ایشان با پدرم شهیدهمدانی به دوران دفاع‌مقدس بازمی‌گردد و در یک بازه زمانی یکساله از ۶۶ تا ۶۷ ارتباط و دوستی میان سرداران جعفری، همدانی و حجازی بیشتر می‌شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر