jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۰۴۸۷۸۹   ۱۶ تير ۱۳۹۶  |  ۱۲:۱۰

در پی وقوع درگیری خشونت‌آمیز در زندانی در مکزیک، دست کم 28 تن از زندانیان کشته شدند.

درگیری خونین در زندان مکزیک با ۲۸ کشته

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از ایسنا، به نقل از خبرگزاری رویترز، این درگیری مرگبار در زندان شهر گوئررو ، یکی از ایالت‌های بی‌قانون مکزیک که از مراکز عمده تولید مواد مخدر است، رخ داد.

درگیری خشونت آمیز در حالی در زندان اتفاق افتاد که جان کلی، وزیر امنیت داخلی آمریکا از این شهر واقع در جنوب غرب مکزیک بازدید می‌کرد.

روبرتو آلوارز، یک مسئول امنیتی مکزیک اعلام کرد: این درگیری میان باندهای مواد مخدر رقیب در زندان اتفاق افتاد که علاوه بر کشته شدن 28 نفر، سه نفر نیز زخمی شدند.

یک منبع مطلع که نخواست نامش فاش شود، اعلام کرد: سه نفر از کشته‌شدگان به فجیع ترنی شکل با بریدن سر کشته شده‌اند.

آلوارز ادامه داد: از این زندان 30 درصد بیشتر از ظرفیت واقعی‌اش استفاده می‌شود. این زندان برای نگه داری 1624 زندانی ساخته شده است اما در حال حاضر 1951 زندانی مرد و 110 زن در ان نگهداری می‌شوند.

جرایم خشونت آمیز در سه ماه‌ها سال 2017 در مکزیک افزایش یافته است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر