jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۰۴۷۰۱۰   ۱۱ تير ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

مرد سالخورده یک هفته بعد از قهر همسرش از خانه، با انگیزه‌ای نامعلوم دست به خودکشی زد و به زندگی‌اش پایان داد.

به گزارش جام‌جم، شامگاه پنجشنبه 8تیر امسال یکی از ماموران پلیس آگاهی با بازپرس کشیک قتل دادسرای جنایی تهران تماس گرفت و از مرگ مشکوک مردی 65 ساله در خانه‌ای در یکی از محله‌های مرکزی پایتخت خبر داد.

بازپرس جنایی همراه ماموران اداره دهم پلیس آگاهی تهران و تیم بررسی صحنه جرم در خانه پیرمرد حاضر شدند. آنها مشاهده کردند دور گردن پیرمرد و دست و پاهایش نوار چسب پیچیده شده و در یکی از اتاق‌‌های خانه افتاده است. بررسی‌های خانه نشان می‌داد چیزی از آنجا به سرقت نرفته و وسایل هم دست نخورده است. این درحالی بود که تحقیقات تیم بررسی صحنه جرم پلیس آگاهی نشان می‌داد، ساعاتی از مرگ این مرد گذشته و او به قتل نرسیده بلکه خودکشی کرده است. پس از هماهنگی قضایی، جسد او به پزشکی قانونی منتقل شد. در این مرحله ماموران به تحقیق از خانواده او پرداختند که معلوم شد یک هفته پیش همسر پیرمرد با او مشاجره و قهر کرده و از آنجا رفته است. این زن از ماجرای مرگ شوهرش خبر نداشته و در تماس فرزندانش متوجه مرگ او شده بود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تولید قدرت برای چانه‌ زنی سیاسی

تولید قدرت برای چانه‌ زنی سیاسی

انتظار و ایده‌آل ایران این است که آمریکا و غرب براساس چارچوب‌ها و قواعد بین‌المللی به تعهدات خود در قبال ایران و توافق برجام عمل کنند.

محدودیت و معذوریت

محدودیت و معذوریت

۴۰۵نفر از هموطنان‌مان دیروز قربانی کرونا شدند. این در حالی است که از شنبه هفته گذشته با افزایش آمار ابتلا و مرگ‌ومیر ناشی از بیماری کرونا، ‌ستاد ملی مبارزه با بیماری کرونا محدودیت‌ های کرونایی را با توجه به رنگ‌ بندی شهرها در نظر گرفت و اعمال کرده است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر