jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۰۴۱۴۰۵   ۲۴ خرداد ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

مرتضی تبریزی با وجود پیشنهادهای جدی از باشگاه‌های مختلف از جمله استقلال تهران در نهایت پای برگه تمدید قرارداد دو ساله با ذوب‌آهن را امضا کرد تا بیش از همه آبی‌پوشان پایتخت از این تصمیم شوکه شوند!

استقلال تهران از ماه‌ها قبل و حتی نیم‌فصل لیگ شانزدهم به دنبال جذب مرتضی تبریزی بود؛ مهاجم جوانی که رکن جدی خط حمله ذوب‌آهن در دو فصل گذشته محسوب می‌شود. با این حال تبریزی دیروز با حضور در دفتر باشگاه ذوب‌آهن قرارداد خود را به مدت دو فصل دیگر تمدید کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

قطعنامه صادر می‌شد دلیلی برای ادامه برجام وجود نداشت

قطعنامه صادر می‌شد دلیلی برای ادامه برجام وجود نداشت

در مورد موضوع عقب‌نشینی غرب از صدور قطعنامه علیه جمهوری اسلامی می‌توان گفت نوعی عقلانیت بین اعضای شورای حکام یا حداقل حرکت به سمت عقلانیت از سوی آنها وجود دارد و در این ارتباط هشدار افراد عاقل در جامعه جهانی منجر شد آنها از صدور قطعنامه ضدایرانی خودداری کنند؛ چرا که در صورت صدور قطعنامه، دیگر دلیلی برای حضور جمهوری اسلامی در برجام بی‌خاصیت وجود نداشت و به این ترتیب دست ایران برای کنار گذاشتن آن بازتر می‌شد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
حراجی جراحی!

درآمد بالا و ریسک کم عمل جراحی زیبایی سبب شده برخی پزشکان برخلاف تخصص‌شان به این بازار رو بیاورند

حراجی جراحی!

پیشخوان

بیشتر