Logo jame jam online for Site - SVG - Positive
حوادث عمومی کد خبر: ۱۰۲۲۹۳۴ ۰۴ ارديبهشت ۱۳۹۶  |  ۰۷:۲۲

مرد افغان پس از قتل همسرش، همراه سه فرزند خود فرار کرد. بررسی‌ها نشان می‌داد این زوج بر سر اسباب‌کشی با هم اختلاف داشتند.

همسرکشی با روسری قرمز

به گزارش جام‌جم، ساعت 13و30 دقیقه شنبه یکی از ماموران کلانتری یافت‌آباد با قاضی سجاد منافی‌آذر، کشیک قتل دادسرای جنایی تهران تماس گرفت و از قتل زنی جوان خبر داد.

بازپرس جنایی همراه تیمی از ماموران اداره دهم پلیس آگاهی و تیم بررسی صحنه جرم به محل جنایت درساختمانی در کوچه لاله یافت‌آباد جنوبی اعزام و با جسد زن 30 ساله افغان در حالی روبه‌رو شدند که روسری قرمزی دور گلویش پیچیده شده و در اتاق‌نشیمن افتاده بود. اثاثیه خانه نیز بسته‌بندی شده بود که به نظر می‌رسید، در حال اسباب‌کشی هستند.

بررسی‌های تیم جنایی نشان می‌داد بیش از هشت ساعت از مرگ او می‌گذرد و نیمه‌شب در خواب خفه شده است.

ماموران زمانی که وسایل خانه را جست‌وجو کردند، معلوم شد چیزی ازآنجا سرقت نشده اما خبری از سه فرزند خردسال قربانی نبود.

ماموران به تحقیق از همسایه‌های مقتول پرداختند که یکی از آنها به افسر تحقیق گفت: مقتول و شوهرش از یک سال پیش در این ساختمان همراه سه فرزندشان که دو نفرشان دوقلو بودند، زندگی می‌کردند. این خانواده قرار بود به‌خاطر شغل پدر، به اسلامشهر بروند که زن جوان با این موضوع مخالف بود. همین موضوع باعث اختلاف میان این زوج شده و مدام صدای مشاجره آنهارا می‌شنیدم.

وی افزود: زن همسایه با این‌که مخالف رفتن از این خانه بود، به خاطر بچه‌ها و از هم پاشیده نشدن زندگی‌اش وسایل خانه را بسته‌بندی کرد تا به اسلامشهر بروند. قرار بود تا پایان هفته این خانه را به صاحبخانه تحویل داده و بروند. یکی از بچه‌ها مدرسه می‌رفت و هر روز صبح صدایش را می‌شنیدم. همیشه در خانه‌شان نیمه باز بود. از صبح صدای آنها را نشنیدم. بعد از ظهر کنجکاو شدم و مقابل در خانه‌شان رفتم. چندبار در زدم که کسی جواب نداد. نگران شده و زمانی که وارد خانه شدم با جسد زن همسایه در اتاق‌نشیمن روبه‌رو شدم و به پلیس زنگ زدم. از شوهر و بچه‌هایش خبری نبود.

با ناپدید شدن شوهر مقتول و سه فرزندشان، تحقیقات پلیس برای یافتن آنها و رازگشایی از این جنایت ادامه دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

فاصله انگیزه‌ها

فاصله انگیزه‌ها

جرم‌شناسان در مورد رویکرد خود در مورد قتل عمدی، تقسیم‌بندی‌های مختلفی دارند و در‌خصوص انگیزه‌ها، روش‌های انجام قتل و عنصر روانی مرتکب تقسیم‌بندی‌هایی انجام داده‌اند.

داستان دستبند و داس

داستان دستبند و داس

راضیه غفاری در رابطه با قتل رومینا اشرفی یادداشتی در اختیار جام جم قرار داده که در ادامه می خوانید.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر