ابهام در سفر مسی به سوییس

رئیس فدراسیون فوتبال آرژانتین و وکلای لیونل مسی دیروز به بارسلون سفر کردند تا با لیونل مسی دیدار کنند. مسی به دلیل توهین به داور و کمک داور بازی آرژانتین ـ شیلی، 4 جلسه از همراهی تیم ملی کشورش محروم شده است و آرژانتین در اولین بازی بدون مسی با دو گل شکست خورد.
کد خبر: ۱۰۱۹۱۱۳

به این ترتیب مسی فقط می‌تواند در آخرین بازی آرژانتین در دور انتخابی جام جهانی 2018 برابر اکوادور به میدان برود و مشخص نیست تا آن زمان چه بلایی بر سر آرژانتین خواهد آمد. فدراسیون فوتبال آرژانتین در مورد این حکم تقاضای فرجام‌خواهی داده و باید دید کمیته استیناف فیفا چه تصمیمی خواهد گرفت. تاریخ دفاعیه مسی 4 می‌ (14 اردیبهشت) تعیین شده است ولی هنوز مشخص نیست که فوق‌ستاره آرژانتینی در این جلسه حضور پیدا می‌کند یا خیر.

کلودیو تاپیا، رئیس جدید فدراسیون فوتبال آرژانتین در همین رابطه گفت که برای صحبت با مسی در این رابطه و متقاعد کردن او به شهر بارسلون سفر کرده است. او حضور مسی در جلسه دفاع را مفید دانست و ابراز امیدواری کرد که محرومیت فوق‌ستاره کشورش کاهش پیدا کند. تاپیا هرگونه پرسش از مسی در مورد انتخاب سرمربی بعدی تیم ملی آرژانتین را هم تکذیب کرد.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها