رحمتی دوست دارد مقابل تراکتور بازی کند!

تصمیم منصوریان، مخالفت مهدی

روز گذشته خبری از استقلال منتشر شد که می‌تواند چند روزی سوژه تاپ فوتبال ایران باشد؛ علیرضا منصوریان تصمیم گرفته مهدی رحمتی را همراه تیم به تبریز نبرد. استقلال تهران روز 31 فروردین در فینال لیگ برای مقام نایب قهرمانی، با تراکتورسازی دیدار می‌کند. این بازی می‌تواند علاوه‌بر زیبا بودن، جنجال‌هایی هم به همراه داشته باشد. با توجه به مشکلات عدیده مهدی رحمتی و امیر قلعه‌نویی، احتمال هر اتفاقی در این بازی وجود دارد.
کد خبر: ۱۰۱۷۱۴۸

در بازی اخیر استقلال و گسترش فولاد در تبریز، تعدادی از هواداران که لباس قرمز به تن داشتند در ورزشگاه بنیان دیزل حاضر شدند و علیه مهدی رحمتی شعار دادند. در رختکن استقلال، بیشتر مربیان و بازیکنان می‌گفتند این هواداران گسترشی نبودند و در واقع آمده بودند زمینه را برای بازی با تراکتور مهیا کنند. منصوریان با مشاهده این شرایط و البته توهین دو ساعته به مهدی رحمتی، تصمیم گرفت این دروازه‌بان را همراه خود به تبریز نبرد.

حالا منابع خبری می‌گویند مهدی چندان موافق این اتفاق نیست و دوست دارد در این مسابقه تیمش را همراهی کند. منصوریان هنوز با گلر اول تیمش در این باره صحبت نکرده است. رحمتی نشان داده مقابل تراکتورسازی تمرکز لازم را برای بازی ندارد. در دیدار رفت دو تیم او روی دو گل حریف می‌توانست عملکرد بهتری داشته باشد. سال گذشته هم در بازی برگشت مقابل تراکتور، با قلعه‌نویی درگیری لفظی شدید پیدا کرد که باعث محرومیت دو جلسه‌ای‌اش از همراهی با استقلال شد. البته یک جلسه از این محرومیت تعلیق شد.

با توجه به تصمیم منصوریان و البته علاقه رحمتی به حضور در تبریز و بازی مقابل تراکتورسازی، حالا ابهامات زیادی در این زمینه به وجود می‌آید. کسی نمی‌تواند مطمئن در این باره حرف بزند و همه منتظر هستند ببینند پس از دیدار با صبا چه اتفاقی رخ خواهد داد. گفته می‌شود رحمتی دو کارته است و در صورتی که در دیدار صبا کارت زرد سوم را بگیرد، برای سفر به تبریز محروم خواهد بود. شاید رحمتی سه کارته شود و اگر هم خودش بخواهد، به این بازی نرسد.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها