jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۰۱۶۷۳۷ ۱۹ فروردين ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

مارچلو لیپی، سرمربی تیم ملی چین گفت یوونتوس در حال حاضر در سطح بارسلونا، رئال مادرید و بایرن مونیخ است. یوونتوس آخرین بار در سال 1996 با هدایت لیپی قهرمان چمپیونزلیگ شد و سه بار دیگر نیز در سال‌های 1997، 1998 و 2003 به فینال این رقابت‌ها رسید.

او به اسکای اسپورت ایتالیا گفت: این تیم پیشرفت زیادی داشته و اکنون اعتماد به نفس متفاوتی دارد. پیشرفت آنها در ایتالیا استثنایی بود. آنها حالا در میان تیم‌های درجه یک دنیا قرار دارند و در سطح رئال، بارسا و بایرن هستند. یوونتوس با خریدهایی که داشته، از نظر هجومی پیشرفت زیادی کرده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رازهای خونین در شمال‌ شرق افغانستان

رازهای خونین در شمال‌ شرق افغانستان

هفته گذشته طالبان یورش برق‌آسایی به شهرستان «مایمی» در شمال‌ شرق افغانستان داشت.این منطقه روی خط مرزی این کشور با تاجیکستان و در استان بدخشان قرار دارد.

اسبی در غبار آمد

اسبی در غبار آمد

در نخستین ساعاتی که خبر شهادت شهید محسن فخری‌ زاده را شنیدم، نوشتن یک مثنوی را آغاز کردم: «سواری بر زمین افتاد و اسبی در غبار آمد/ غروب از جاده دردا باز اسبی بی‌سوار آمد». تا پاسی از شب بیدار بودم و شعر را بازنویسی می‌کردم.

چرایی پیک زمستانی کرونا

چرایی پیک زمستانی کرونا

وزیر بهداشت اعلام کرد پس از پیک پاییزه کرونا، یک پیک زمستانی نیز خواهیم داشت که به‌خصوص در استان‌های جنوبی کشور، باعث افزایش شیوع بیماری می‌شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر