jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۰۰۹۶۱۰   ۱۹ اسفند ۱۳۹۵  |  ۰۸:۰۰

امیدواریم خوب و خوش باشید و درس‌هاتونو خوب بخونید.ضمنا خودتونو خوب بپوشونین که توی این زمستون سرد، سرما نخورید.

چمدان برای شما صفحه مخصوصی رو تدارک دیده که توی اوقات فراغت آخر هفته‌تون و البته بعد از این‌که تکالیف مدرسه‌تونو انجام دادین و به پدر و مادرتون توی کارای خونه کمک کردین، می‌تونین باهاش سرگرم بشین. برای این شماره، معما و چیستان داریم. در ضمن به قولمان هم عمل کردیم و اولین قصه امروز رو براتون چاپ کردیم تا بخونید.

از شما هم می‌خواهیم با چمدان تماس بگیرید و به آدرسی که در صفحه آخر چاپ شده، خاطره و داستان بفرستید. همچنین اگه فکر بکری برای بهتر شدن صفحه خودتون به نظرتون می‌رسه به ما اطلاع بدین. منتظرتون هستیم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یقینا «خیر» است

یقینا «خیر» است

نشست خبری آقای رئیسی به عنوان رئیس‌ جمهور منتخب در فاصله کوتاه بعد از پیروزی در رقابت‌ های انتخاباتی آن هم با حضور تعداد زیادی از خبرنگاران داخلی و خارجی که به طور معمول سوالات چالش‌ برانگیز در حوزه‌های بین‌المللی و موضوعات مرتبط با سیاست داخلی ایران را مطرح می‌کنند، در نوع خود حاکی از شجاعت بالای اوست.

همان امام رضایی که داشتم، دارم

همان امام رضایی که داشتم، دارم

بارها وقتی پسرم یا دخترم در حیاط و روی مرمرهای خنک و تمیز صحن‌تان بدو بدو می‌کردند، همان‌طور که یک چشمم به گنبد شما بود و یک چشمم به بچه‌ها که گم نشوند و سکندری نخورند و نیفتند، به این فکر می‌کردم یعنی همین‌ قدری که مشهد رفتن کودکی‌های ما کیف می‌داد، مشهد رفتن اینها هم کیف می‌دهد؟ همان‌قدر به ما که خوش می‌گذشت به اینها هم خوش می‌گذرد یا نه؟

توسعه تجارت از طریق دیپلماسی اقتصادی

توسعه تجارت از طریق دیپلماسی اقتصادی

دولت یازدهم و دوازدهم تمام تمرکز خود را روی حوزه خارجی، دیپلماسی سیاسی و پیش‌بردن قرارداد برجام گذاشت که این امر نیز صرفا وعده‌ای بیش نبود، به‌طوری‌که در هشت سال گذشته شاهد آن بودیم که در وضعیت اقتصادی کشور، وضعیت اشتغال و معیشت مردم گشایشی به‌وجود نیامد و حتی سفره مردم نیز کوچک‌تر شد و در کنار کاهش ارزش پول ملی اغلب خانوارها قدرت خرید خود را از دست دادند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر