jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۰۰۶۴۷۲   ۰۹ اسفند ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

2 بازیکن ایرانی شاغل در لیگ والیبال بلغارستان:

برای بهترین بودن باید جنگید

یکی از سایت‌های بلغارستان با دو والیبالیست دختر ایرانی درباره حضور آنها در لیگ این کشور گفت‌وگو کرده است. به نوشته این سایت؛ سرد بودن سالن مسابقه جزو اولین برداشت‌های دو بازیکن والیبال ایران در بلغارستان است: هم تیمی‌های ما بسیار مهربان هستند و ما ارتباط خوبی با آنها برقرار کردیم چرا که رفتار دوستانه‌ای با ما داشتند. ما به سرعت با آن‌ها به یک زبان مشترک رسیدیم. اما ما یک چیز را در بلغارستان دوست نداریم و آن هم این که سالن‌های شما بسیار سرد است!

این سایت در ادامه می‌نویسد؛ بعد از بازی تیم شومن 05 در لیگ بلغارستان برابر اسلاویا با زینب گیوه کاپیتان و مائده برهانی بازیکن تیم‌ ‌ملی والیبال بانوان ایران صحبت کردیم.

این بازی را سه بر یک به حریف واگذار کردید.

زینب: من مطمئن هستم که اگر یک بار دیگر با این تیم بازی کنیم حتما پیروز می‌شویم. تیم ما خیلی خسته بود چرا که راه زیادی را برای انجام بازی با اسلاویا به صوفیه آمدیم.

مائده: من باید به دلیل یک اشتباهی که داشتم عذرخواهی کنم. من یک توپ بسیار بسیار ساده را از دست دادم در حالی که به راحتی می‌توانستم کار را تمام کنم. خیلی عصبانی هستم. امیدوارم در آینده بهتر بازی کنم.

نظرتان درباره رقابت‌های قهرمانی بلغارستان چیست؟ چه تفاوتی با لیگ ایران دارد؟

زینب: هر تیمی دارای دو یا سه بازیکن خوب است و این فرصتی است برای این که تجربه ما ‌اضافه شود. سطح والیبال ایران هم خوب است. یک تفاوت مهم بین لیگ ایران و بلغارستان این است که در اینجا بازیکنان قدبلند زیادی حضور دارند.

مائده: بله، دقیقا در لیگ بلغارستان بازیکنان قد بلند زیادی هستند.

هدف شما در ادامه فصل چیست؟

زینب: ما برای انجام بهترین عملکرد تلاش می‌کنیم و سعی می‌کنیم خودمان را نشان بدهیم. باید هرچه باشگاه در نظر دارد به آن برسیم و حتما این کار را انجام می‌دهیم و برای رسیدن به آن تلاش می‌کنیم.

مائده: من هم به مانند زینب به دنبال بهترین عملکرد هستم و برای رسیدن به آن می‌جنگیم و هرکاری می‌کنم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر