jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۹۸۱۵۱۰   ۰۲ دی ۱۳۹۵  |  ۱۲:۰۰

دزد سابقه‌دار با تعقیب افرادی که در خیابان درحال گوش دادن به موسیقی با تلفن همراهشان بودند، گوشی‌های تلفن‌همراهشان را می‌قاپید.

سرقت با کمک موسیقی

به گزارش جام‌جم، هفته گذشته مردی جوان با حضور در شعبه چهارم دادیاری دادسرای ناحیه 34 تهران ازمردی به اتهام قاپیدن گوشی تلفن همراهش شکایت کرد.

شاکی به قاضی میروکیلی گفت: در خیابان هندزفری را در گوشم گذاشته و درحال گوش دادن به موسیقی بودم که ناگهان مردی گوشی‌ام را با هندزفری‌ام دزدید و فرار کرد. او را تعقیب کردم که متواری شد.

همزمان با این شکایت، تحقیقات پلیسی برای دستگیری سارق فراری آغاز و در ادامه شکایت‌های مشابه دیگری مطرح شد.

بررسی‌ها نشان می‌داد سارق فقط از افرادی سرقت می‌کرده که درحال گوش دادن به موسیقی بودند. جست‌وجوها ادامه داشت تا این‌که چند روز پیش ماموران سارق فراری را هنگام آخرین دزدی‌اش ناکام گذاشته و او را بازداشت کردند.

متهم به قاضی پرونده گفت: من پیش از این به اتهام شرب خمر و سرقت یک سالی زندان بودم. بعد از آن‌که آزاد شدم، پولی برای گذران زندگی‌ام نداشتم بنابراین سرقت‌هایم را از سر گرفتم. این بار با پرسه زدن در خیابان‌ها، افرادی را که با هندزفری موسیقی گوش می‌کردند، شناسایی و تعقیبشان می‌کردم. بعد در فرصتی مناسب با قاپیدن گوشی‌ها متواری می‌شدم. با فروش گوشی‌های سرقتی، هزینه زندگی‌ام را تامین می‌کردم.

متهم با قرار قانونی روانه زندان شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها