jamejamnashriyat
کد خبر: ۹۵۲۶۳۱   ۱۴ مهر ۱۳۹۵  |  ۰۸:۰۰

مرد راننده تصور نمی‌کرد، کمک به زن جوان برای منصرف کردن او از خودکشی برایش دردسرساز شود. زن جوان به دلیل خیانت همسرش در خودروی این مرد خودکشی و راننده را در برابر اتهام سنگینی قرار داد.

به گزارش جام‌جم، شامگاه 25 مردادامسال مردی با پلیس کرج تماس گرفت و از کشف جسد زنی 22 ساله در یکی از محله‌های منطقه باغستان خبر داد.

ماموران در محل حاضر شده و با جسد زنی جوان روبه‌رو شدند که بر اثر اصابت سرش به زمین جان باخته بود. با گزارش این موضوع به بازپرس ایوب ابراهیمیان، کشیک قتل دادسرای امور جنایی کرج، او همراه کارآگاهان جنایی پلیس آگاهی استان البرز و گروه بررسی صحنه جرم در محل حادثه حاضر شدند.

مردی که شاهد ماجرا بود به پلیس گفت: من در نانوایی کار می‌کنم. آن شب پس از بستن مغازه سوار خودرویم شده و به سمت خانه حرکت کردم . در میان راه با صحنه عجیبی روبه‌رو شدم. زنی جوان که روی صندلی عقب خودروی سمند نشسته بود، ناگهان خود را از پنجره خودرو به بیرون انداخت و راننده که دستپاچه بود فرار کرد. به اورژانس زنگ زدم تا به زن جوان کمک کنند و خودم هم با تعقیب سمند، نشانی خانه راننده را شناسایی کردم. ماموران با اطلاعات به‌دست آمده به خانه راننده فراری در محله گوهردشت رفته و او را بازداشت کردند.

این در حالی بود که ماموران در بازرسی از کیف زن جوان، مدارک و گوشی تلفن همراهی کشف کردند که هویت وی را فاش کرد.

در ادامه مرد بازداشت شده مورد تحقیق قرار گرفت و به افسر بازجو گفت: با بستن مغازه سوار خودرویم شده و در حال بازگشت به خانه‌ام در مسیر گوهردشت بودم. حوالی میدان نبوت کرج با زنی جوان روبه‌رو شدم که هراسان کنار خیابان ایستاده بود و سه مرد در اطرافش بودند. تصور کردم آنها مزاحم زن جوان شده‌اند. خودرو را پارک کرده و به سمت آنها رفتم. مردان جوان می‌گفتند این زن حالش خوب نیست و می‌خواسته با انداختن خود مقابل خودروها خودکشی کند که اجازه این کار را به وی نداده‌اند.

وی افزود: یکی از آن سه مرد با پلیس تماس گرفت و من هم سعی کردم با حرف زدن مانع خودکشی او شوم. وقتی گشت پلیس به محل رسید، زن جوان ترسید و سوار خودروی من شد و خواست او را به خانه‌اش ببرم.

در میانه راه با درخواست وی از داروخانه و مغازه‌ای قرص مسکن و آب خریدم.

مرد جوان تصریح کرد: او می‌گفت شوهرش به او خیانت کرده و افسرده شده است.

به او گفتم خودکشی کار درستی نیست و به سمت خانه‌اش حرکت کردم تا وی را تحویل خانواده‌اش دهم. در میانه راه همسرم زنگ زد و در حال گفت‌وگو با او بودم که صدای پرتاب شنیدم. وقتی به خودم آمدم، متوجه شدم این زن خودش را از شیشه عقب به بیرون انداخته است. من هم از ترس فرارکردم.

ماموران با توجه به اظهارات وی، به تحقیق از خانواده زن فوت شده پرداختند که معلوم شد دخترشان به‌دلیل خیانت داماد خانواده از او جدا شده و مدتی بوده که افسرده شده است. آن روز هم از طریق همکارانش متوجه شده‌اند او حالش بد بوده و با ناراحتی محل کارش را ترک کرده است.

با مشخص شدن این موضوع ماموران به تحقیقات ادامه دادند و چند روز پیش توانستند مدارکی به‌دست بیاورند که نشان می‌داد، گفته‌های راننده جوان صحت داشته و او در مرگ این زن نقشی نداشته است. با مشخص شدن این موضوع، برای راننده قرارقانونی صادر و او آزاد شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عراق خواهان تعادل سیاسی است

عراق خواهان تعادل سیاسی است

با توجه به شرایط خاص و ویژه‌ای که در آن آقای مصطفی الکاظمی به‌عنوان نخست‌ وزیر عراق انتخاب شد، باید به این نکته توجه داشت که وی به‌عنوان بالانس کننده میان نیروهای مؤثر در کشور عراق مطرح است.

ویروس در جهش است

ویروس در جهش است

این روزها بحث درباره جهش‌ های ویروس داغ است؛ دیروز نایب‌ رئیس‌ مجلس از شواهد تایید نشده‌ای گفت که از جهش ویروس ایرانی در قزوین حکایت دارد، پس از او رئیس روابط‌ عمومی وزارت بهداشت نیز به این موضوع پرداخت و گفت تاکنون افزون بر ۷۰ جهش در ایران شناسایی شده که البته هیچ‌ کدام تغییر معناداری در رفتار ویروس ایجاد نکرده و اطلاق واریانت (گونه) جدید به آنها درست نیست.

چرا هزینه نقل‌وانتقال خودرو در دفاتر اسناد رسمی گران است؟

چرا هزینه نقل‌وانتقال خودرو در دفاتر اسناد رسمی گران است؟

موضوع هزینه سند نقل‌ و انتقال خودرو در دفاتر اسناد رسمی یکی از گلایه‌های مهم مردم در سال‌های گذشته بوده است؛ این موضوع در حالی است که با میانداری مقامات پلیس راهور، افکار عمومی شناسنامه خودرو (برگ‌ سبز) صادره از سوی نیروی انتظامی را به عنوان سند خودرو کافی می‌دانند و از این نظر معتقدند هزینه دریافتی در دفاتر اسناد رسمی بابت ثبت رسمی نقل‌وانتقال خودرو، گران و بار مضاعفی بر دوش مردم به حساب می‌آید.

گفتگو

بیشتر
بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

دکتر سونیا اسکندریون، متخصص جراحی زنان تأکید می‌کند بارداران از پرداختن به فعالیت‌هایی که با خطر افتادن همراه است، پرهیز کنند

بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

مدرسه خیابانی (+تصاویر)

گفت‌و گو با دکتر حسن گلچین‌ نژاد دزفولی، استاد دانشگاه و معلم باسابقه‌ای که به کودکان کار مهاجر در خیابان درس می‌دهد

مدرسه خیابانی (+تصاویر)

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
یک عصر متفاوت

در مرحله نیمه‌نهایی عصرجدید چه اتفاقاتی افتاد؟ به همراه جزئیاتی از چگونگی برگزاری مرحله پایانی

یک عصر متفاوت

پیشخوان

بیشتر