jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۹۵۲۴۰۰   ۱۲ مهر ۱۳۹۵  |  ۰۹:۵۲

مردی که به اتهام قتل همسرش در زندان به سر می‌برد، بزوی پای میز محاکمه قرار می‌گیرد.

مرد همسرکش در یک‌ قدمی محاکمه

به گزارش جام‌جم، این مرد که جلال نام دارد، متهم است همسرش را بیست و‌دوم اسفند سال 93 خفه و جسدش را در جاده چالوس رها کرده است.

او بعد از این جنایت به کلانتری محل زندگی‌اش در یکی از محله‌های تهران رفت و مدعی شد همسرش گم شده است.

همزمان با تشکیل پرونده قضایی در این‌باره، تحقیقات ادامه یافت و با توجه به این‌که خانواده همسرش گفته بودند او با دخترشان اختلاف داشته است، این مرد به عنوان تنها مظنون پرونده بازداشت شد و در ادامه تحقیقات به قتل همسرش اعتراف کرد.

متهم در بازجویی‌ها مدعی شد: تصور می‌کردم همسرم با مرد غریبه‌ای در ارتباط است. روز حادثه او را با مرد غریبه‌ای دیدم. می‌خواستم وی را بترسانم که گردنش را گرفتم. بدحال شد و فوت کرد. جسدش را در جاده چالوس رها کردم.

متهم پس ازآخرین دفاع روانه زندان شد. او در آخرین دفاع هم اظهارات قبلی خود را تکرار کرد و گفت: شک به همسرم باعث شد که این قتل را انجام دهم. ما قرار بود از هم جدا شویم اما نمی توانستم او را با کسی ببینم.

دیروز پرونده متهم از سوی محسن مدیر روستا، بازپرس شعبه ششم دادسرای امور جنایی تهران، پس از صدور قرار جلب به دادرسی به دادگاه کیفری استان تهران ارسال شد و او بزودی محاکمه می‌شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ساختمان‌ها آسان می‌سوزند

ساختمان‌ها آسان می‌سوزند

امروز در تقویم، روز آتش‌نشانی و ایمنی است. فرصتی مناسب برای یادآوری این نكته كه براساس آمارهای به دست‌آمده، در حال حاضر حدود ۲۵ درصد از كل حریق‌ های شهر تهران را آتش‌ سوزی‌ های ساختمانی تشكیل می‌دهد كه سهم ساختمان‌ های بلندمرتبه قابل توجه است.

«لحظه»ای که مهم است

«لحظه»ای که مهم است

«علی لندی که بود و چه کرد؟ (۲ نمره)» در بهترین حالت این سوالی است که سال‌های بعد در امتحانات دانش‌ آموزان مطرح می‌شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها