jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۹۰۴۸۴۶ ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۱۰:۲۸

در شب قهرمانی بارسلونا مثلث زهرآگین این تیم یعنی مسی-سوارز- نیمار تعداد گل های خود در این فصل را به عدد 130 رساندند.

MSN به 130 گل رسید

به گزارش جام جم ورزشی ، سوارز در شبی که تیمش قهرمان شد هت تریک کرد.

با این سه گل، تعداد گل های مثلث مسی، سوارز و نیمار در فصل جاری به عدد خیره کننده 130 رسید. از این 130 گل، سوارز 59، مسی 41 و نیمار نیز 30 گل به ثمر رسانده است. هنوز بازی فینال کوپا دل ری باقیمانده و این رقم قابل افزایش است.

فصل گذشته مثلث MSN در همه رقابت ها 122 گل به ثمر رسانده بود(مسی 58، نیمار 39 و سوارز 25 گل). بدین ترتیب مجموع گل های این مثلث در دو فصل اخیر تاکنون به 252 گل رسیده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

9 ماه پیش بود که پیش از اینکه روح استقلالی ها خبر هم داشته باشد روزنامه «گازتا دلواسپور» ایتالیا اقدام به چاپ سلسله اخباری در رابطه با استراماچونی سرمربی استقلال کرد و مدعی شد که او به زودی از جمع آبی پوشان تهرانی جدا می شود.

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

دیگر حسابش از دستمان در رفته که ویروس کرونا چند روز است کشور ما که نه تمام دنیا را درگیر خودش کرده است. اما این همه گیری کرونا آنقدر طول کشیده که حوصله بعضی ها بدجوری سر رفته است از جمله دلال های محترم و ریز و درشتی که جزئی جدایی ناپذیر از فوتبال ایران محسوب می شوند.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر