jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۹۰۳۱۹۵ ۲۱ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

شنیده می‌شود بهرام افشارزاده مدیرعامل استقلال پس از مصاحبه دیروز نجف‌نژاد عضو هیات مدیره این تیم به‌شدت شاکی شده و حتی گفته است او اجازه نداشت در این شرایط حساس، پیش از جلسه هیات مدیره از برکناری مظلومی خبر دهد.

شنیده می‌شود پژمان منتظری مدافع تیم ملی به نزدیکانش گفته است آدیداس را برای تیم ملی آورد ولی گویا فدراسیونی‌ها روی خوشی به این برند نشان ندادند تا آنها هم منصرف شوند.

شنیده می‌شود مهدی تاج رئیس جدید فدراسیون فوتبال قصد دارد عباس ترابیان، عضو کمیته بازاریابی را از این فدراسیون کنار بگذارد. ناراحتی تاج به زمانی برمی گردد که ایران قصد داشت با کی‌روش قرارداد امضا کند. در آن روزها ترابیان حتی به تاج نایب رئیس دوم وقت فدراسیون، اطلاعات نمی‌داد که این مساله به‌شدت او را دلخور کرد.

شنیده می‌شود شب انتخابات، تاج به عزیز محمدی دیگر کاندیدای ریاست پیشنهاد داد که به نفع او کنار بکشد و در عوض اگر رئیس شد، برگزاری تمام مسابقات لیگ دسته اول، دوم، سوم و پایه‌ها را به او در اتحادیه فوتبال واگذار کند که عزیز محمدی این پیشنهاد را رد کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

مردم ایران در جریان انقلاب اسلامی بر اساس تحلیل و واقع‌نگری خود متوجه شدند یکی از مهم‌ترین دلایل و ریشه‌های معضلات کشور، سلطه خارجی و وابستگی رژیم شاه به دولت‌های دیگر بود به همین دلیل در اولین و شاید مهم‌ترین خواست خودشان؛ استقلال را انتخاب کردند.به این معنی که با دیگر کشورها بدون کمترین وابستگی ارتباط داشته باشیم و بیشتر بر امکانات خودمان تمرکز و اتکا کنیم.

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

اصولا سبك زندگی، مجموعه به هم پیوسته‌ای است كه هم شامل زندگی فردی و اجتماعی و همچنین مدیریت می‌شود. نمی‌توان سبك زندگی مدیریتی را از زندگی فردی و خانوادگی جدا كرد.

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

وزیرکشور در یک برنامه تلویزیونی اعلام کردند که همین روزها تعداد کشته‌شدگان حوادث آبان سال گذشته را اعلام خواهند کرد. این سخنان خوب است اما سوال این است که علت تاخیر بسیار در این زمینه چیست؟

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

همیشه وقتی یک آتش‌سوزی وسیع در پهنه‌های جنگلی کشورمان رخ می‌دهد، بحث‌هایی تکراری درباره لزوم تامین امکانات، بالگرد و بودجه مطرح می‌شود و نهادهای مختلف نیز تقصیر را بر گردن هم می‌اندازند و چند روز بعد از خاموش شدن آتش نیز همه‌چیز به فراموشی سپرده می‌شود.

مانیفست مجلس جوان

مانیفست مجلس جوان

اولین نطق رئیس مجلس شورای اسلامی در دوره یازدهم را می‌توان به‌نوعی مانیفست و خط‌مشی اصلی این دوره در چهارسال پیش‌رو قلمداد کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر