jamejamnashriyat
نشریات تپش کد خبر: ۹۰۲۸۹۴ ۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۰۸:۰۰

خواهشمندم اگر می‌شود ازموجودات عجیب‌الخلقه جهان در تپش عکس چاپ کنید.شریف شاهنمازی از گنبدکاووس

من از میان روزنامه‌ها فقط جام‌جم و تپش را مطالعه می‌کنم و از آن بسیار راضی هستم. چند وقت پیش از یک کلاهبرداری در امان ماندم و آن هم فقط با لطف خدا و معلم خوبم تپش بود.

اگر مایل باشید می‌توانم داستان کوتاه کلاهبرداری نافرجام از خودم را برایتان بفرستم.

محسن نوروززاده از ایلام

این روزها وضع بازار بسیار خراب است. خواهشمندم از کاسب‌هایی که مشتری همسایه‌های خود را می‌دزدند و باعث درگیری لفظی و فیزیکی می‌شوند، مطلب بنویسید.

منصورآهنگر از اردبیل

به نظرم در شماره گذشته انتخاب عکس هفته دقت لازم را نداشتید چون خانواده فرد آسیب دیده با دیدن این عکس داغ دلشان تازه شد.

330...0914

حدود یک سال است که خواننده تپش هستم و به نظرم بسیار آموزنده است. قسمت گفته‌های پدرستایش از قاتل با مطالبی که در شبکه‌های اجتماعی خواندم، خیلی متفاوت بود. این موضوع که قاتل زن و بچه ندارد و حتی هیجده سالشم نیست یا این‌که ستایش درمنزل قاتل پیدا شده است همه موضوعاتی بود که در شبکه‌های اجتماعی به اشتباه منتشر می‌شد.

مهاجر از کرمانشاه

تپش: مطالبی که شما به آن اشاره کردید مربوط به قاتل دختر دیگری به نام ستایش در ورامین است

داستان غم‌انگیز ستایش‌ها را خواندم و بسیار ناراحت شدم. امیدوارم دیگر چنین اتفاقی برای هیچ‌کس نیفتد و جنایتکاران به سزای اعمالشان برسند.

864...0918

لطفا در مورد انواع مواد مخدر صنعتی وغیرصنعتی مطلب بنویسید تا همه آگاه باشند. هرچقدر درباره این موضوع اطلاع‌رسانی کنید باز هم کافی نیست.

کیوان شعبان‌دوست از تالش

برای مردهایی که زن دارند و با این حال دخترهای ساده را فریب می‌دهند و می‌گویند که مجرد هستند مطلب بنویسید. شاید دیگر سر راه دختران ساده و زود باور قرار نگیرند.

از تنکابن

من سال‌هاست که تپش را دنبال می‌کنم.لطفا قسمتی همیشگی را هم به عنوان آموزش مقابله با آسیب‌ها و خطرات اجتماعی درنظر بگیرید.

دهقانی از مریوان

تپش: هر هفته سعی شده درباره یک آسیب اجتماعی و راه‌های مقابله با آن اطلاع‌رسانی شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
اسلام، ضامن حقوق و آزادی زنان

اسلام، ضامن حقوق و آزادی زنان

دین اسلام، حقوقی را برای انسان قرار داده است که در این خصوص تفاوتی میان زن و مرد به عنوان دو فرد وجود ندارد و حقوق مشترک زنان و مردان در جامعه اسلامی تلقی می‌شود.

حزب ا... تسلیم پذیر نیست

حزب ا... تسلیم پذیر نیست

این روزها هجمه‌های همه جانبه‌ای از سوی آمریکا، برخی کشورهای اروپایی و رژیم صهیونیستی به محور مقاومت و حزب ا... لبنان وارد می‌شود.

تعامل کارساز قوا

تعامل کارساز قوا

قوه مجریه، قضاییه و مقننه، سه بازوی کارآمدی نظام در پاسخگویی به مطالبات حقیقی مردم و اجرای سیاست‌های ابلاغی از سوی رهبر انقلاب‌ هستند و همگرایی سه‌ قوه در اجرای این سیاست‌ها الزامی است.

محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

اتفاقی تلخ که برای مرحوم خانم آسیه پناهی افتاد بار دیگر ذهن‌ها را متوجه این موضوع کرد که باید برای محرومان و مستضعفان جامعه که قدرت خرید مسکن ندارند و به کپرنشینی و حاشیه‌نشینی روی آورده‌اند، فکری اساسی کرد.

گفتگو

بیشتر
بازیگری نمی‌ایستد

گفت‌گو با پرستو گلستانی به مناسبت تولدش و همه خاطراتی که این سال‌ها برای ما ساخته است

بازیگری نمی‌ایستد

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر