jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۸۹۴۶۳۷   ۲۳ فروردين ۱۳۹۵  |  ۱۳:۴۱

جانشین رئیس پلیس راه راهور نیروی انتظامی گفت: محور کرج - چالوس از امروز (۲۳ فروردین) تا فردا (۲۴ فروردین) به علت انجام عملیات لق گیری سنگ های معلق و تثبیت و جلوگیری از ریزش مسدود است.

محور کرج - چالوس مسدود شد

به گزارش جام جم آنلاین ، سرهنگ رضا قاسمیان افزود: محور کرج - چالوس در روزهای یاد شده از ساعت هشت تا ۱۸ مسدود اعلام شده است و در زمان انسداد، تردد وسایل نقلیه از آزادراه رشت - قزوین و محورهای هراز و فیروزکوه انجام می شود.

وی همچنین به واژگونی یک دستگاه سمند حوالی ساعت ۱۵ روز یکشنبه اشاره کرد و گفت: متاسفانه در این حادثه که در کیلومتر ۳۵ محور خوزستان رخ داد، سه تن کشته شدند.

جانشین رئیس پلیس راه راهور نیروی انتظامی افزود: علت این حادثه خستگی و خواب آلودگی راننده بوده است.

به گزارش سایت راهور، بسیاری از رانندگان به خصوص آن هایی که در مسافت های دور به رانندگی می پردازند در زمان احساس خواب آلودگی نه تنها خودرو را متوقف نمی کنند که با اصرار بر ادامه رانندگی، کار بیشتری از مغز خسته خود می کشند و به این ترتیب احتمال وقوع تصادفات شدید را افزایش می دهند.

تحقیقات نشان داده است گوش دادن به موسیقی، پایین کشیدن شیشه، نوشیدن یا کارهایی از این دست اثرات بسیار ناپایدار و گذرایی بر هوشیار ماندن راننده دارد و از این رو می توان آن ها را بیهوده دانست؛ پس بهتر است رانندگان با انجام چنین کارهایی خود را فریب ندهند و به جای انجام این کارها برای ۱۵ دقیقه استراحت مختصری انجام دهند.

منبع: مهر

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سفر ممنوع شد، سفر ممنوع نشد

سفر ممنوع شد، سفر ممنوع نشد

دوباره تعطیلات و دوباره ممنوعیت سفر؛ موضوعی که در یک‌سال گذشته به‌دفعات با آن روبه‌رو شده‌ایم اما موضوع مهم این است که باوجود اعمال محدودیت و ممنوعیت سفر در تعطیلات پیش‌رو چه نقصی وجود دارد که ممکن است به اوج گرفتن دوباره بحران کرونا دامن بزند؟

مدیریت خشکیده

مدیریت خشکیده

خشکسالی، شکارچی حیات وحش شده‌ است، فلامینگوها در بختگان زمینگیر شده‌اند و دوستداران محیط‌زیست برای نجات آنها به تکاپو افتاده‌اند، اما این داستان تلخ محدود به بختگان و جوجه فلامینگوها نیست.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر