jamejamnashriyat
کد خبر: ۸۹۴۵۰۲   ۲۳ فروردين ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

پلیس فتای استان خراسان رضوی در دو عملیات جداگانه یک زوج را به اتهام از کار انداختن سرور سایت اینترنتی رقیب کاری خود و زنی را به جرم سرقت عکس‌ها در تلگرام، دستگیر کرد.

به گزارش جام‌جم، سرهنگ قنبری، جانشین رئیس پلیس فتای خراسان رضوی درباره نخستین پرونده گفت: چند روز پیش مردی با حضور در پلیس فتا شکایتی را مطرح و اعلام کرده بود سایت اینترنتی اش مورد حمله سایبری قرار گرفته است.

وی اضافه کرد: متهم تحت تعقیب پلیس قرار گرفت تا این که در شهر دیگری شناسایی و دستگیر شد و اعتراف کرد با همدستی همسرش این کار را انجام داده وانگیزه شان از کار انداختن سرور حریف و رقیب کاری خود بود ه که همسر وی نیز شناسایی و بازداشت شد. جانشین رئیس پلیس فتای خراسان رضوی در باره دومین پرونده هم گفت: اوایل اسفند سال گذشته زن32 ساله‌ای به پلیس فتا آمد و مدعی شد افرادی با تلفن‌های مختلف با وی تماس گرفته و از طریق تلگرام برای او پیام‌های غیراخلاقی ارسال و عکس‌هایش را نیز منتشر کرده‌اند. همچنین شماره تلفن او را در کانالی در تلگرام منتشر کرده‌اند. وی اضافه کرد: در ادامه تحقیقات زن 36 ساله‌ای که مدیر کانال در استان دیگری بود، دستگیر شد. او در بازجویی‌ها مدعی شد انگیزه اش از سرقت عکس‌های شاکی و انتشار آن، به دام انداختن جوانان و فریب آنان بوده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شنبه ساعت 4 اتفاق افتاد

شنبه ساعت 4 اتفاق افتاد

ساعت چهار بار نواخت.../به مادرم گفتم: «دیگر تمام شد»/گفتم: «همیشه پیش از آن‌که فکر کنی اتفاق می‌افتد/باید برای روزنامه تسلیتی بفرستیم...»

محتوای موفق را در اوج تمام کنیم

محتوای موفق را در اوج تمام کنیم

موفق‌ترین محتواها را باید در اوج تمام کرد و نباید این‌طور باشد که آن‌قدر یک برنامه را ادامه دهند که بیننده یا شنونده، زده شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر