jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۸۹۴۵۰۲ ۲۳ فروردين ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

پلیس فتای استان خراسان رضوی در دو عملیات جداگانه یک زوج را به اتهام از کار انداختن سرور سایت اینترنتی رقیب کاری خود و زنی را به جرم سرقت عکس‌ها در تلگرام، دستگیر کرد.

به گزارش جام‌جم، سرهنگ قنبری، جانشین رئیس پلیس فتای خراسان رضوی درباره نخستین پرونده گفت: چند روز پیش مردی با حضور در پلیس فتا شکایتی را مطرح و اعلام کرده بود سایت اینترنتی اش مورد حمله سایبری قرار گرفته است.

وی اضافه کرد: متهم تحت تعقیب پلیس قرار گرفت تا این که در شهر دیگری شناسایی و دستگیر شد و اعتراف کرد با همدستی همسرش این کار را انجام داده وانگیزه شان از کار انداختن سرور حریف و رقیب کاری خود بود ه که همسر وی نیز شناسایی و بازداشت شد. جانشین رئیس پلیس فتای خراسان رضوی در باره دومین پرونده هم گفت: اوایل اسفند سال گذشته زن32 ساله‌ای به پلیس فتا آمد و مدعی شد افرادی با تلفن‌های مختلف با وی تماس گرفته و از طریق تلگرام برای او پیام‌های غیراخلاقی ارسال و عکس‌هایش را نیز منتشر کرده‌اند. همچنین شماره تلفن او را در کانالی در تلگرام منتشر کرده‌اند. وی اضافه کرد: در ادامه تحقیقات زن 36 ساله‌ای که مدیر کانال در استان دیگری بود، دستگیر شد. او در بازجویی‌ها مدعی شد انگیزه اش از سرقت عکس‌های شاکی و انتشار آن، به دام انداختن جوانان و فریب آنان بوده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

یکی از سیاست‌های مهم مدیریتی سال‌های اخیر سازمان صدا و سیما، اهتمام ویژه به رشد، تربیت و به‌کارگیری ظرفیت عظیم نیروهای جوان و پرنشاط انقلابی در سطوح مختلف رسانه ملی است.

نقش قدرت بازدارندگی ایران

نقش قدرت بازدارندگی ایران

چند ماه قبل اقدام جمهوری اسلامی ایران در توقیف کشتی انگلیسی پس از توقیف محموله نفتی ایران در جبل الطارق، آن‌هم در حالی که ناوهای نظامی آمریکا و انگلیس در منطقه بودند به دشمن ثابت کرد در قبال مداخلات آنها منفعل نخواهیم بود و قاطعانه در مقابلشان خواهیم ایستاد، این درسی است که آمریکا نیز از آن عبرت گرفته است.

صد حیف ...

صد حیف ...

هر قدر به روزهای پایانی نزدیک‌تر شدیم، دلهره‌ای محکم‌تر وجودم را چنگ زد. شبیه کودکی بودم که به اضطراب جدایی دچار شده، شبیه کسی که همه عزمش را جزم کرده برای مهاجرت، اما نگاه منتظری در سالن ترانزیت فرودگاه ته دلش را خالی می‌کند ... شبیهِ شبیه هیچ کس ...

عملیات عجیب

عملیات عجیب

خاطره ای که من نقل می کنم از یکی از دوستان ما به نام امیر سرتیپ ایرج عصاره است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر