jamejamnashriyat
کد خبر: ۸۹۲۲۹۹   ۱۶ فروردين ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

صبح دیروز افزایش 25 درصدی قیمت بلیت مترو و 15 درصدی کرایه تاکسی و اتوبوس با رای اکثریت آرا در شورای شهر تهران به تصویب رسید.

به گزارش ایسنا، در پی اعتراض فرمانداری به مصوبه اسفندماه گذشته شورای شهر تهران مبنی بر افزایش 12 درصدی نرخ کرایه مترو و اتوبوس در سال 95 و افزایش 15 درصدی نرخ کرایه تاکسی، صبح دیروز در اولین جلسه کاری سال جدید شورای شهر، اعتراض فرمانداری به مصوبه شورا مورد بررسی اعضا قرار گرفت. براساس گزارش‌های واصله از این جلسه، نهایتا اعضای شورای شهر به افزایش 25 درصدی بلیت مترو و افزایش 15 درصدی نرخ کرایه اتوبوس و تاکسی رای مثبت داده و به تصویب رساندند و براساس قانون، این مصوبه از سوی رئیس شورای شهر برای بررسی نهایی به فرمانداری ارجاع داده خواهد شد. در همین رابطه معاون فنی ـ عمرانی فرمانداری تهران با اشاره به مصوبه جدید شورای شهر برای افزایش نرخ کرایه‌های حمل و نقل عمومی تاکید کرد: افزایش 15 درصدی کرایه‌های تاکسی و اتوبوس و 25 درصدی مترو که در جلسه دیروز شورای اسلامی شهر تهران به تصویب رسیده است، پس از ارسال به فرمانداری باید مورد بررسی قرار گیرد تا در صورت تائید ابلاغ شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
محتوای موفق را در اوج تمام کنیم

محتوای موفق را در اوج تمام کنیم

موفق‌ترین محتواها را باید در اوج تمام کرد و نباید این‌طور باشد که آن‌قدر یک برنامه را ادامه دهند که بیننده یا شنونده، زده شود.

دو قطبی‌ های موهوم

دو قطبی‌ های موهوم

بداخلاقی در انتخابات‌ ها ریشه در رقابت‌های توهمی و خیال‌انگیز دارد. رقابت در فضای سیاسی ما برآمده از نزاعات دیو و دلبری است. در خیال و ذهن از یکی دیو می‌سازیم و از یکی دلبر.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

روزنامه بیشتر

پیشخوان

بیشتر