jamejamnashriyat
کد خبر: ۸۸۹۹۵۹   ۲۶ اسفند ۱۳۹۴  |  ۰۰:۰۱

گل هادی نوروزی، بهترین گل سال 94 شد

رای قاطع به گل 24 ابدی

هادی نوروزی خودش نیست، اما یادش همچنان زنده است؛ درست مانند همان روزها که بود و در مستطیل سبز با تعصب بالا برای پرسپولیس و تیم ملی بازی می‌کرد.

این بار قرار نبود برای زنده نگه داشتن یاد هادی یک پیامک خالی به 200090 ارسال شود. مسابقه نظرسنجی برنامه دوشنبه‌شب 90، به بهترین گل سال 94 اختصاص داشت؛ گل‌هایی از احسان حاج‌صفی، مهدی خیری، سجاد شهباززاده، سروش رفیعی و هادی نوروزی. گل‌ها همه زیبا بود، اما انتخاب نهایی با رای قاطع بینندگان، گل هادی نوروزی بود. همان گل زیرطاقی که با شوت از راه دور وارد دروازه پدیده شد تا به‌عنوان آخرین گل کاپیتان فقید پرسپولیس در تاریخ فوتبال ایران به یادگار بماند.

بالغ بر یک میلیون و 400 هزار پیامک برای انتخاب بهترین گل سال ارسال شد که 70 درصد آن، مربوط به گل هادی نوروزی بود. رای یک میلیونی به گل شماره 24 ابدی در شرایطی بود که شبکه پیامکی برنامه نود در نیم ساعت نخست این برنامه دچار اختلال شده بود.

به دنبال این انتخاب، همسر هادی نوروزی از مردم ایران به‌خاطر انتخاب گل هادی نوروزی به عنوان گل سال فوتبال ایران قدردانی و تشکر کرد. معصومه ابراهیم‌پور درباره انتخاب گل همسرش توسط مردم به عنوان گل برتر سال گفت: رای قاطع مردم برای انتخاب گل هادی به عنوان زیباترین گل سال فوتبال ایران را افتخار بزرگی برای خود و خانواده می‌دانیم و به خاطر این گل و نظر مردم به خود می‌بالیم.

وی افزود: بنده از طرف خودم و خانواده نوروزی وظیفه می‌دانم از رای مردم قدردانی و سپاسگزاری کنم. از هواداران پرسپولیس بی‌نهایت سپاسگزاریم که همواره و در همه بازی‌های لیگ به یاد کاپیتان فقید تیمشان هستند. تصور می‌کنم دوشنبه‌شب بسیاری از هواداران استقلال، تراکتورسازی و دیگر تیم‌ها نیز رای‌شان گزینه پنج بود. از همه آنها که به یاد هادی عزیز هستند، ممنونیم. این گل و رای قاطع مردم، گل هادی را ابدی و جاودانه کرد و برای ما تداعی‌گر خاطرات بسیار بود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یقینا «خیر» است

یقینا «خیر» است

نشست خبری آقای رئیسی به عنوان رئیس‌ جمهور منتخب در فاصله کوتاه بعد از پیروزی در رقابت‌ های انتخاباتی آن هم با حضور تعداد زیادی از خبرنگاران داخلی و خارجی که به طور معمول سوالات چالش‌ برانگیز در حوزه‌های بین‌المللی و موضوعات مرتبط با سیاست داخلی ایران را مطرح می‌کنند، در نوع خود حاکی از شجاعت بالای اوست.

همان امام رضایی که داشتم، دارم

همان امام رضایی که داشتم، دارم

بارها وقتی پسرم یا دخترم در حیاط و روی مرمرهای خنک و تمیز صحن‌تان بدو بدو می‌کردند، همان‌طور که یک چشمم به گنبد شما بود و یک چشمم به بچه‌ها که گم نشوند و سکندری نخورند و نیفتند، به این فکر می‌کردم یعنی همین‌ قدری که مشهد رفتن کودکی‌های ما کیف می‌داد، مشهد رفتن اینها هم کیف می‌دهد؟ همان‌قدر به ما که خوش می‌گذشت به اینها هم خوش می‌گذرد یا نه؟

توسعه تجارت از طریق دیپلماسی اقتصادی

توسعه تجارت از طریق دیپلماسی اقتصادی

دولت یازدهم و دوازدهم تمام تمرکز خود را روی حوزه خارجی، دیپلماسی سیاسی و پیش‌بردن قرارداد برجام گذاشت که این امر نیز صرفا وعده‌ای بیش نبود، به‌طوری‌که در هشت سال گذشته شاهد آن بودیم که در وضعیت اقتصادی کشور، وضعیت اشتغال و معیشت مردم گشایشی به‌وجود نیامد و حتی سفره مردم نیز کوچک‌تر شد و در کنار کاهش ارزش پول ملی اغلب خانوارها قدرت خرید خود را از دست دادند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر