jamejamonline
اقتصادی عمومی کد خبر: ۸۶۷۰۹۱   ۰۳ دی ۱۳۹۴  |  ۱۱:۲۱

کاهش قیمت نهاده‌های دامی

قیمت تخم‌مرغ به ثبات رسید

رئیس هیات مدیره اتحادیه مرغ تخم‌گذار استان تهران از کاهش قیمت نهاده‌های دامی نسبت به سال گذشته خبر داد و گفت: هم اکنون میانگین قیمت تخم‌مرغ درب مرغ‌داری ۳۹۰۰ تومان است.

قیمت تخم‌مرغ به ثبات رسید

به گزارش جام جم آنلاین ، ناصر نبی‌پور در گفتگو با مهر با بیان اینکه قیمت تخم‌مرغ در دو هفته اخیر ثابت بوده و تغییری نداشته است، اظهارداشت: در حال حاضر قیمت این محصول درب مرغ‌داری بین ۳۸۰۰ تا ۴۱۵۰ تومان و میانگین قیمت آن ۳۹۰۰ تومان است.

وی اضافه کرد: درحال حاضر تولیدکنندگان مانند گذشته زیان نمی‌کنند اما سود چندانی نیز نصیب آنان نمی‌شود.

نبی‌پور با اشاره به کاهش قیمت نهاده‌ها نسبت به سال قبل، افزود:ذرت حدود ۳۰ تا ۴۰ درصد و سویا ۲۵ درصد نسبت به سال قبل ارزان‌تر شده است.

رئیس هیات مدیره اتحادیه مرغ تخم‌گذار استان تهران، وضعیت صادرات را نیز عادی توصیف کرد و گفت: روزانه ۲۵۰ تا ۳۰۰ تن تخم‌مرغ از کشور به عراق صادر می‌شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پایان احتکار مسکن؟

پایان احتکار مسکن؟

نخستین مصوبه مجلس یازدهم که به‌طور مستقیم به مطالبات مردم اختصاص داشت، مربوط به مالیات بر خانه‌ های خالی (احتکار مسکن) و اصلاح قانون مالیات‌ ها در این زمینه بود.

چرا هزینه نقل‌وانتقال خودرو در دفاتر اسناد رسمی گران است؟

چرا هزینه نقل‌وانتقال خودرو در دفاتر اسناد رسمی گران است؟

موضوع هزینه سند نقل‌ و انتقال خودرو در دفاتر اسناد رسمی یکی از گلایه‌های مهم مردم در سال‌های گذشته بوده است؛ این موضوع در حالی است که با میانداری مقامات پلیس راهور، افکار عمومی شناسنامه خودرو (برگ‌ سبز) صادره از سوی نیروی انتظامی را به عنوان سند خودرو کافی می‌دانند و از این نظر معتقدند هزینه دریافتی در دفاتر اسناد رسمی بابت ثبت رسمی نقل‌وانتقال خودرو، گران و بار مضاعفی بر دوش مردم به حساب می‌آید.

چرا دیپلماسی اقتصادی را باید جدی گرفت؟

چرا دیپلماسی اقتصادی را باید جدی گرفت؟

چندی پیـش محمدباقر قالیباف، رئیس مجلس در جریان حضور وزیرخارجه در صحن مجلس و پس از قانع نشدن نمایندگان از پاسخ‌های وزیرخارجه، در جملاتی به بیان ضرورت احیای دپیلماسی اقتصادی در این وزارتخانه کلیدی پرداخت و عنوان کرد: باید نام وزارت خارجه را تغییر دهیم و اگر نیاز است این کار را هم دنبال کنیم و نام آن را به وزارت خارجه و تجارت امور بین‌الملل تبدیل کنیم.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر