jamejamnashriyat
کد خبر: ۸۵۴۹۵۶   ۲۰ آبان ۱۳۹۴  |  ۰۰:۰۱

شورای شهر رسیدگی کند / آقای کریم مرادی از خرم‌آباد پیگیر نامه‌ای است که ده ماهی می‌شود منتظر دریافت پاسخ آن است؛ ولی شورای شهر خرم‌آباد به آن بی‌توجهی می‌کند. این شهروند خرم‌آبادی می‌گوید با این‌که شهردار دستور رسیدگی به مشکل او را صادر کرده و شورای شهر را به عنوان مسئول این کار تعیین کرده، اما شورایی‌ها امروز و فردا می‌کنند .

نجات طبیعت با طبیعت / هوای آلوده تهران بهانه خوبی است برای فکر کردن به راه‌های کاهش آلودگی هوا که اتفاقا یکی از این راه‌ها به ذهن یکی از شهروندان تهرانی رسیده است. او می‌گوید اگر هر شهروند یک گلدان در خانه‌اش نگه دارد به تولید اکسیژن و جذب آلاینده‌های هوا کمک می‌کند.

پیکان رفت، پول نیامد/ خانم جعفری از قم اعتراض کرده و گفته که پیکان خود را برای اسقاط خودرو تحویل داده‌ایم، اما بعد از گذشت بیش از یک سال، تاکنون هیچ مبلغی بابت اسقاط خودرو به ما نداده‌اند.

جوابیه: در پی درج پیامی در 81 مهر با عنوان «نظارتی بر عملکرد اتوبوس‌های بین‌شهری نیست» روابط عمومی وزارت راه و شهرسازی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای با ارسال دورنگاری اعلام کرد: طرح موارد تخلف می‌باید با ارائه حداقل مستندات لازم مانند تصویر بلیت مسافرتی صورت پذیرد تا امکان بررسی و کارشناسی موضوع فراهم شود. بدیهی است در صورت رعایت نشدن موارد یادشده از سوی شرکت‌ها و موسسات حمل و نقل و رعایت نشدن بخشنامه‌ها و مقررات مربوط، به تخلفات حمل و نقلی شرکت‌ها و رانندگان از طریق طرح موضوع در کمیسیون رسیدگی به تخلفات حمل و نقلی ذی‌ربط رسیدگی و برخورد قانونی لازم اعمال خواهد شد. ضمنا یادآور می‌شود در تمامی پایانه‌های مسافربری کشور این سازمان دفتر نمایندگی داشته که امر نظارت و کنترل‌های لازمه را بر ناوگان حمل و نقل عمومی مسافری به انجام می‌رسانند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یقینا «خیر» است

یقینا «خیر» است

نشست خبری آقای رئیسی به عنوان رئیس‌ جمهور منتخب در فاصله کوتاه بعد از پیروزی در رقابت‌ های انتخاباتی آن هم با حضور تعداد زیادی از خبرنگاران داخلی و خارجی که به طور معمول سوالات چالش‌ برانگیز در حوزه‌های بین‌المللی و موضوعات مرتبط با سیاست داخلی ایران را مطرح می‌کنند، در نوع خود حاکی از شجاعت بالای اوست.

همان امام رضایی که داشتم، دارم

همان امام رضایی که داشتم، دارم

بارها وقتی پسرم یا دخترم در حیاط و روی مرمرهای خنک و تمیز صحن‌تان بدو بدو می‌کردند، همان‌طور که یک چشمم به گنبد شما بود و یک چشمم به بچه‌ها که گم نشوند و سکندری نخورند و نیفتند، به این فکر می‌کردم یعنی همین‌ قدری که مشهد رفتن کودکی‌های ما کیف می‌داد، مشهد رفتن اینها هم کیف می‌دهد؟ همان‌قدر به ما که خوش می‌گذشت به اینها هم خوش می‌گذرد یا نه؟

توسعه تجارت از طریق دیپلماسی اقتصادی

توسعه تجارت از طریق دیپلماسی اقتصادی

دولت یازدهم و دوازدهم تمام تمرکز خود را روی حوزه خارجی، دیپلماسی سیاسی و پیش‌بردن قرارداد برجام گذاشت که این امر نیز صرفا وعده‌ای بیش نبود، به‌طوری‌که در هشت سال گذشته شاهد آن بودیم که در وضعیت اقتصادی کشور، وضعیت اشتغال و معیشت مردم گشایشی به‌وجود نیامد و حتی سفره مردم نیز کوچک‌تر شد و در کنار کاهش ارزش پول ملی اغلب خانوارها قدرت خرید خود را از دست دادند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر