jamejamnashriyat
کد خبر: ۸۲۴۴۲۶   ۱۸ مرداد ۱۳۹۴  |  ۱۹:۰۰

بسیاری از خوانندگان از ایده بیت وام (کلیک 526) تشکر کرده و گفته‌اند این سرویس بسیار به دردشان می‌خورد. به گفته یکی از خواننده‌ها که صندوق خانوادگی دارند، این اپلیکیشن بسیار مورد نیازشان است. آقای اسماعیلی نیز نوشته کارمند بازنشسته بانک و متخصص امور حسابداری و بازرسی است و تمایل دارد با این تیم همکاری کند. اگر شما نیز این ایده را پسندیده‌اید می‌توانید به وبسایت bitvam.com مراجعه کنید.

با گذشت حدود یک ماه از چاپ تلاش 525 که در مورد ایده همپاتریپ بود هنوز نظراتی برایمان ارسال می‌شود که مهم‌ترین آن نظر خواننده‌ای است که گفته در یک شرکت خارجی کار می‌کند و آنجا نیز کارمندان را به چنین کاری دعوت می‌کنند و از کلیک پرسیده چطور می‌تواند عضو این گروه بشود؟ در پاسخ باید بگوییم به سایت hampatrip.com مراجعه کنید و در قسمت «خبرم کن!» ایمیل خود را وارد کنید تا از اولین کسانی قرار بگیرید که به محض راه‌اندازی این سرویس از آن مطلع می‌شوید. همپاتریپ ایده‌ای است که قصد دارد به کمک یک اپلیکیشن برای تلفن‌های هوشمند اشتراک‌گذاری خودروهای تک‌سرنشین را ممکن کند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نقطه طلایی

نقطه طلایی

یک) عکس را خیلی وقت است گذاشته‌ام. جایی که همیشه جلوی چشمم باشد. پشت عکس، بابا با خودکار آبی و خط شکسته نستعلیق نوشته: «باغ اکبرآقا- نوروز۱۳۶۵ - با محمدمهدی جان».

از دکتر نجیب تا دکتر غنی

از دکتر نجیب تا دکتر غنی

حملات و ترورهای مرگبار در سراسر افغانستان به امری روزمره بدل شده‌است. هر کسی هم می‌تواند هدف باشد.

رشته ‌کوه‌هایی به نام پدر

رشته ‌کوه‌هایی به نام پدر

از یک سنی به بعد، دیگر شخص و انسان نیستند. تبدیل می‌شوند به یک مفهوم. یک مکتب، یک تفکر. بعضی وقت‌ها با یک من عسل نمی‌شود خوردشان.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
یک عصر متفاوت

در مرحله نیمه‌نهایی عصرجدید چه اتفاقاتی افتاد؟ به همراه جزئیاتی از چگونگی برگزاری مرحله پایانی

یک عصر متفاوت

پیشخوان

بیشتر