رئیس انجمن جایگاهداران سوخت با اشاره به واریز سهمیه بنزین آزاد با قیمت ۱۰۰۰ و ۱۲۰۰ تومانی در کارتهای سوخت، گفت: میزان این سهمیه ۵۰۰ لیتر در ماه است که پس از مصرف بنزین ۷۰۰ تومانی قابل برداشت است.
کد خبر: ۸۰۲۳۱۰
سهمیه ۵۰۰ لیتری بنزین آزاد واریز شد

بیژن حاج محمدرضا درباره سهمیه بندی بنزین آزاد ۱۰۰۰ تومانی گفت: سهمیه بنزین آزاد با دو قیمت لیتری ۱۰۰۰ و ۱۲۰۰ تومانی در کارت‌های هوشمند سوخت واریز شده است.

رئیس انجمن جایگاهداران سوخت ایران با اعلام اینکه میزان این سهمیه بنزین آزاد ماهانه ۵۰۰ لیتر برای خودروهای شخصی و عمومی تعریف شده است، افزود: در کارتهای هوشمند سوختی که هنوز سهمیه بنزین ۷۰۰ تومانی موجود است، امکان برداشت سهمیه بنزین ۱۰۰۰ تومانی وجود ندارد.

این مقام مسئول با تاکید بر اینکه استفاده از سهیمه بنزین ۵۰۰ لیتری بنزین آزاد کارتهای سوخت صرفا با به اتمام رسیدن سهمیه بنزین ۷۰۰ تومانی امکان پذیر است، گفت: از سوی دیگر، امکان خرید بنزین آزاد با استفاده از کارت سوخت جایگاهداران هم فراهم شده است.

حاج محمدرضا افزود: مردم پس از استفاده از سهمیه بنزین ۷۰۰ تومانی با سوخت گیری جدید متوجه واریز ۵۰۰ لیتر سهمیه بنزین آزاد با قیمت ۱۰۰۰ و ۱۲۰۰ تومانی برای بنزین سوپر می شوند. (مهر)

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۲
بچه پایین شهر
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۵۵ - ۰۶ خرداد ۱۳۹۴
۰
۰
همه چیز خوب وعالیه فقط اگر تعداد صفها زیاد بشه ما دیگه معطل نمیشیم
محمد ..شریف
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۱۳ - ۱۰ خرداد ۱۳۹۴
۰
۰
با نظر جناب بچه پائین شهر موافقم .. همین كه تعدادشون رو زیاد كنن .. فكر كنم اكثر ملت هم موافق باشند...

نیازمندی ها