jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۸۰۵۱۵   ۲۵ اسفند ۱۳۹۳  |  ۰۲:۰۱

جام جم ورزشی: خوزه مورینیو دوباره با اظهارات اخیرش خبرساز شد.

حسادت به مورینیو /کاریکاتور

به گزارش جام جم ورزشی ، در روز های گذشنه کارشناسانی چون جیمی کاراگر و گریم سونس از بازی چلسی انتقاد کردند و اکنون مربی پرتغالی چلسی یعنی خوزه مورینیو پاسخ صحبت های این دو کارشناس که هر دو بازیکنان سابق لیورپول بودند را داد و گفت: دنیا کمی عجیب و ناشناخته است. شاید به خاطر رژیم ها و محصولات غذایی که مردم می خورند، حافظه ها کوتاه مدت شده است. اینکه جیمی کرگر و سونس صحبت می کنند، به خاطر این است که آن ها خود مشکل دارند.
سرمربی پرتغالی چلسی ادامه داد: جیمی چندسالی است که بازی را ترک کرده است و در این مدت، اتفاقاتی که در زمین می افتد را فراموش کرده است. آقای سونس نیز سال هایی را که در بنفیکا گذرانده اند را فراموش کرده اند. اما من در بنفیکا مربی بودم و به خوبی همه چیز را در مورد او می دانم. من در مورد او چیزهای زیای شنیده ام. نه تنها در عرصه فوتبالی، بلکه در عرصه زندگی شخصی. بنابراین ترجیح می دهم تنها بخندم و بگویم که حسادت بزرگترین مشکل اوست. در واقع حسودی کار انسان های کوچک است.

هر چند مورینیو این دو منتقد و اظهاراتشان را بی اهمیت می داند اما انکار نشدنی نیست که این دو واقعا در روزهای اخیر مورینیو را با انتقادهایشان کلافه کرده اند. مورینیو و منتقدانش اینگونه سوژه کاریکاتور شده اند:

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها