jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۷۷۶۳۴۵ ۱۱ اسفند ۱۳۹۳  |  ۲۳:۳۵

مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران گفت: فروش هر نوع جزوه یا لوح فشرده به عنوان «پیک نوروزی» در مدارس ممنوع است.

مدارس تا ۲۷ اسفند دایر است

اسفندیار چهاربند افزود: هر فعالیت نوروزی برای دانش آموزان که موجب ایجاد هزینه برای اولیا و دانش آموزان شود تخلف است و مدیران همه پایه های تحصیلی موظفند برای نوروز، تکالیف درسی را خود طرح کنند و آن را رایگان در اختیار دانش آموزان قرار دهند.

وی بر دایر بودن مدارس تا ۲۷ اسفند تأکید و اضافه کرد: تأکید آموزش و پرورش، استفاده حداکثری از ساعت مفید آموزشی است و به همه مدارس شهر تهران ابلاغ کرده ایم تا ۲۷ اسفند کلاس های درسی دایر باشد.

چهاربند گفت: تعطیلی زودهنگام مدارس اعم از دولتی و غیردولتی با هیچ عنوان و بهانه ای قابل قبول نیست و این کار تخلفی اداری محسوب می شود.

مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران افزود: مدیران مدارس باید غیبت های موجه یا غیرموجه دانش آموزان را در روزهای پایانی سال مدیریت کنند و با دانش آموزان متخلف برخورد قانونی داشته باشند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
مرگ چیزی نیست غیر از حسرت از دست دادن

مرگ چیزی نیست غیر از حسرت از دست دادن

میان هیکل بود. با صورتی جدی و چشم‌هایی عمیق. صبح‌ها اصرار داشت حتما با اکسیمتر، اکسیژن خون را چک کنم و بعد هم افشانه ضدعفونی کننده را می‌گرفت و چندتا پیس می‌زد و می‌گفت روز خوبی داشته باشید.

تصمیم نگرفتن، بدترین تصمیم است

تصمیم نگرفتن، بدترین تصمیم است

ماه‌هاست ستاد ملی مقابله با كرونا مشغول آزمون و خطاست. این ستاد از همان هفته‌های اول شیوع بیماری طوری تصمیم گرفت و رفتار كرد كه گویی سرگرم خرید وقت است تا ببیند چه پیش می‌آید و كارها چگونه پیش می‌رود.

پیامبر زلالی

پیامبر زلالی

کلاس‌های دکتر تهرانی نسب را می‌رفتم به شوق این که بعدش فاصله کلاس که طبقه چهارم بود تا طبقه هم‌کف را حرف بزنیم.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر