با اسلام جنگ نداریم!

ادعای دروغ اوباما

حمله سایبری به تأسیسات هسته‌ای ایران

اوباما نه رد می‌کند نه تأیید

رئیس‌جمهور آمریکا می‌گوید ایران، روسیه و چین توانمندی‌های خوبی دارند و واشنگتن درو واشنگتن در حوزه امنیت سایبری به صورت مداوم با این کشورها گفتگو می‌کند.
کد خبر: ۷۷۱۹۵۲
اوباما نه رد می‌کند نه تأیید

باراک اوباما، رئیس‌جمهور آمریکا، در مصاحبه با یک پایگاه اینترنتی اخبار تکنولوژی به بحث درباره مسائل امنیت سایبری پرداخت. وی در بخشی از سخنان خود در پاسخ به سؤال مجری درباره حملات سایبری به تأسیسات هسته‌ای ایران و اینکه "آیا اینکه خودمان این گونه حملات را انجام دهیم و بعد بگوییم که باید در برابر آنها محافظت شویم، استدلال خوبی است؟" گفت: "من نمی‌توانیم وارد جزئیات شوم و آن چه شما گفتید [حمله سایبری به تأسیسات هسته‌ای ایران]،‌ را تأیید را رد کنم."

وی در ادامه خواهان تدوین یک پروتکل بین‌المللی درباره امنیت سایبری شد: "[باید] محدودیت‌ها و دستورالعمل‌های مشخصی تدوین کرد، و این نکته را درک کرد که تبعیت از رفتارهایی خاص به نفع همه است."

اوباما در ادامه در پاسخ به سؤال دیگری درباره اینکه چه کشورهایی نگرانی سایبری برای آمریکا پدید آورده‌اند گفت: "چین و روسیه بسیار خوب هستند، ایران خوب است. و ما به صورت مداوم در حال گفتگو با این کشورها هستیم همانگونه که درباره تسلیحات هسته‌ای گفتگو می‌کنیم."

وی در ادمه افزود: "به آنها می‌گوییم حمله از جانب ما به گونه‌ای که منجر به تلافی‌جویی شود به نفع هیچ کس نیست."(تسنیم)

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها