انهدام باند سارقان حرفه‌ای

«رضا چهار دست» دستگیر شد

سارقان هنگام خوشگذرانی دستگیر شدند

سرقت پراید با 18 شاه کلید

دو متهم که با 18 شاه کلید اقدام به سرقت خودروی پراید در جنوب پایتخت می کردند، توسط پلیس شناسایی و دستگیر شدند.
کد خبر: ۷۶۶۶۶۷
سرقت پراید با 18 شاه کلید

شامگاه جمعه 10 بهمن ماه امسال ماموران گشت کلانتری 151 یافت آباد حین گشت زنی در خیابان «خلیج فارس» به یک دستگاه خودروی پراید با دو نفر سرنشین مشکوک شدند.

ماموران با تحت نظر قرار دادن خودرو و استعلام صورت گرفته از پلاک خودرو در می یابند که خودرو مسروقه است و سرنشینان آن نیز از سارقان حرفه ای و سابقه دار جنوب پایتخت می باشند.

به دنبال این موضوع ماموران به راننده خودرو دستور ایست می دهند که وی بدون توجه به فرمان پلیس اقدام به فرار می کند. با فرار متهمان عملیات تعقیب و گریز آغاز می شود.

سرانجام پس از 10 دقیقه ماموران اقدام به شلیک 3 تیر هوایی می کنند که متهمان از ترس خودرو را متوقف کرده و تسلیم پلیس می شوند.

عوامل کلانتری دو متهم به نام «مهرداد» و «شهریار» را دستگیر و در بازرسی از خودرو یک دستگاه دریل برای بازکردن قطعات خودرو و 18 عدد شاه کلید خودرو کشف کردند.

سرهنگ ذکایی خو، رییس کلانتری 151 یافت آباد با اعلام این خبر، افزود: در بازجویی از متهمان مشخص شد آنان هم اکنون عضو باند سرقت خودرو در مناطق جنوبی پایتخت هستند که برای تحقیقات بیشتر و شناسایی سایر همدستانشان در اختیار کارآگاهان پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفتند.(باشگاه خبرنگاران،)

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها